Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Żukowo, Dzierżążno, Egiertowo

Kim jesteśmy?

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pomaga osobom z Żukowa i okolic w znalezieniu miłości i osoby, z którą możesz stworzyć stabilny związek. Obecnie wiele osób boryka się z permanentnym brakiem czasu i możliwościami dotyczącymi poznawania nowych ludzi. Rozwiązaniem mogłyby się wydawać internetowe portale randkowe, jednak praktyka skutecznie pokazuje, że niekiedy może to być źródłem rozczarowań. Rejestrujące się tam osoby mogą bowiem fałszować informacje dotyczące swojego stanu cywilnego czy wizerunku. Takie przygody mogą z kolei generować zniechęcenie w kontekście poznawania nowych osób. Nadszarpnięte zaufanie ciężko odbudować.

Jeżeli mieszkasz w okolicach takich miejscowości jak Żukowo, Leźno, Niestępowo, Sulmin, Przyjaźń, Glincz, Babi Dół, Borowo, Dzierżążno, Mezewo, Kiełpino, Borcz, Wyczechowo, Egiertowo – pozwól, abyśmy przedstawili Ci singli z Twojego rejonu, którzy będą wpisywać się podane przez Ciebie kryteria!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Bierzemy pod lupę podane przez Ciebie wymagania dotyczące kandydatów na potencjalnych partnerów. W końcu chodzi o Twoje szczęście i powodzenie życiowe! Co istotne - weryfikujemy, czy zgłaszające się do nas osoby cechuje tak pożądana przez nas uczciwość. Nie tolerujemy prób kłamstwa i wprowadzania nas w błąd! Dzięki temu możesz być pewien, że nie padniesz ofiarą oszusta/oszustki.

To z kolei przekłada się na oszczędność Twojego cennego czasu i uniknięcie rozczarowań. Dysponujemy bogatą bazą profili osób, które mieszkają w okolicach Żukowa, Leźna, Niestępowa, Sulmina, Przyjaźń, Glincza, Babiego Dołu, Borowa, Dzierżążna, Mezewa, Kiełpina, Borczu, Wyczechowa, Egiertowa. Zdaj się na ekspertów i daj sobie szansę na szczęście!

Spełnij swoje marzenia o szczęśliwym związku! Jeśli czujesz, że w Twoim życiu do pełni szczęścia brakuje drugiej zaufanej osoby – jesteś w dobrym miejscu! Nasi eksperci chętnie pomogą Ci w poszukiwaniach.

Co nas wyróżnia? Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat mówi samo za siebie, podobnie jak szczęśliwe związki, które powstały za naszym pośrednictwem. Stosujemy autorskie programy, które pozwalają nam w skutecznym dobieraniu osób. Z pełnym szacunkiem i uważnością wsłuchujemy się w potrzeby dotyczące oczekiwań względem potencjalnego partnera/partnerki. Dążymy do tego, aby za naszym pośrednictwem single poszukujący głębokiej relacji mieli szansę na urzeczywistnienie swoich pragnień. Nasze aktywności są zgodne z zasadami kodeksu etycznego, przestrzegamy także zasad poufności. 

Od czego warto zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Wypełnij formularz na naszej stronie. Doprecyzuj kogo szukasz (k/m), podaj swój wiek oraz dane do kontaktu

Spotkanie

Spotkanie

Jeden z naszych ekspertów wkrótce się z Tobą skontaktuje w celu umówienia spotkania. Ustalisz wówczas swoje oczekiwania względem partnera, zachęcimy Cię także do wypełnienia kwestionariusza, dzięki któremu lepiej Cię poznamy

Randka

Randka

Umówimy Cię na randkę z osobą, która potencjalnie może spełniać Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak wybór okaże się nietrafiony - będziemy aktywnie szukać dalej

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani znacząco różni się od randkowych serwisów. W jakich obszarach?

Spotkania z kandydatami

Spotkania z kandydatami

Przedstawiciel naszego Centrum zawsze spotyka się z każdą z osób, która chce dołączyć do naszej bazy. Wówczas w życzliwej atmosferze omawiamy oczekiwania dotyczące przyszłego partnera/partnerki i udostępniamy kwestionariusz osobowy, co pozwoli nam lepiej Cię poznać.

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Nie musisz obawiać się, że przedstawimy Cię osobie z przeszłością kryminalną, jeżeli tego nie chcesz.

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Wszystko po to, aby uniknąć współpracy z osobami, które mają nierozwiązane sprawy rodzinne

Limit wiekowy

Limit wiekowy

Mamy dolną granicę wieku wynoszącą 25 lat

Aktualne zdjęcia

Aktualne zdjęcia

Wiesz dokładnie, jak będzie wyglądać druga strona. Bez koloryzowania i fotografii z przeszłości!

Decyzja

Decyzja

Po spotkaniu obie strony decydują, czy przedstawiony kandydat/kandydatka potencjalnie spełnia ich oczekiwania czy powinniśmy szukać kolejnej osoby.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.