Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Jastrzębia Góra, Karwia, Ostrowo

Kim jesteśmy?

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to zaufane miejsce, w którym możesz poznać osoby otwarte na zbudowanie trwałego związku. Gromadzimy zgłoszenia osób mieszkających w okolicach Jastrzębiej Góry, Karwi, Ostrowa, Karwieńskich Błot, Dębek. Otwartość na drugiego człowieka, szacunek, szczerość – tego właśnie możesz tutaj oczekiwać.

Obecne szybkie tempo życia nie ułatwia poznawania nowych ludzi, szczególnie w ramach nawiązywania znajomości o podłożu trwałego związku. Pogoń za karierą i sprawami codziennymi utrudnia trafienie na tę właściwą osobę. Wydawać by się mogło, że w dobie postępującej cyfryzacji portale randkowe będą stanowić właściwe rozwiązanie. To złudne wrażenie! Często dochodzi wówczas do zatajania rzeczywistości lub nadmiernego koloryzowania. W efekcie gdy po kilku lub kilkunastu spotkaniach prawda wychodzi na jaw, u drugiej strony może dochodzić do nadszarpnięcia zaufania i niechęci do dalszego poznawania nowych osób za pośrednictwem tych portali.

Nasze Centrum Kojarzenia Par pomoże singlom z Ostrowa, Karwieńskich Błot, Dębek , Jastrzębiej Góry czy Karwi w znalezieniu drugiej połowy. Bez kłamstw i ubarwiania faktów! Uczciwość i zaufanie to filary, które pozwalają nam rozwijać naszą działalność.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

To, co wyróżnia nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to przede wszystkim indywidualne podejście do każdej zgłaszającej się do nas osoby. W końcu każdy ma odmienne oczekiwania i gusta. Staramy się też wyeliminować do minimum ryzyko udzielania mylnych informacji na swój temat. Wszelkie próby zatajania i fałszowania informacji o sobie nie będą tolerowane. W ten sposób unikamy rozczarowania drugiej strony.

Nie musisz zatem obawiać się tego, że zainwestujesz swój cenny czas i zaangażowanie w osobę, która zataja informacje na swój temat w kluczowych kwestiach. 

Jesteśmy skuteczni w działaniu – a to wszystko wynika z naszego zaangażowania i stosowania nowatorskich metod. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów, które są najlepszą wizytówką naszego kojarzenia par. Doświadczenie w połączeniu z wiedzą psychologiczną pozwala nam skutecznie realizować się na polu poznawania osób, które z czasem budują trwałe związki.

Jeżeli mieszkasz w okolicach miejscowości Jastrzębia Góra, Karwia, Ostrowo, Karwieńskie Błoto, Dębki – sprawdź nas! Umów się na niezobowiązującą rozmowę i sprawdź jak działamy. W naszej bazie dysponujemy pokaźną bazą singli z okolicznych miejscowości.

Dzięki naszej pracy kojarzymy początkowo zupełnie obcych sobie ludzi, którzy dzięki wspólnie wyznawanym wartościom z czasem zaczynają zacieśniać swoją znajomość. 

Miarą naszego sukcesu są stabilne i udane związki, których źródło znajduje się w naszym Centrum Kojarzenia Par.

Zgłaszając się do nas dajesz sobie szansę na rozpoczęcie kolejnego rozdziału w Twoim życiu. Jeżeli czujesz, że na co dzień brakuje Ci bliskiej osoby, przed którą możesz całkowicie się otworzyć i budować partnerskie relacje – jesteś w dobrym miejscu! Każdy zasługuje na miłość i szczęście, które jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

Od czego zacząć? Wystarczy kilka prostych kroków. Nie masz czasu na poszukiwania? Zastanawiasz się, jak dać sobie szansę na poznanie bliskość z zaufaną osobą?

Zacznij działać!

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Podaj informacje o sobie w formularzu na naszej stronie www. Określ swoje preferencje, wiek i dane do kontaktu

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z przedstawicielem naszego Centrum, ustal, kogo szukasz i daj się poznać! Nie zapomnij zabrać ze sobą aktualnej fotografii i dowodu potwierdzającego Twoją tożsamość.

Randka

Randka

W dalszej kolejności umówimy Cię na spotkanie z osobą, które potencjalnie może pasować do Twoich oczekiwań. Później decydujesz, czy chcesz kontynuować tę znajomość, czy mamy przystąpić do dalszych poszukiwań.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od portali randkowych. Co za tym przemawia?

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Nie musisz obawiać się, że natkniesz się na osobę, która zamierza prowadzić podwójne życie ukrywając informacje o posiadanej rodzinie.

Spotkania “twarzą w twarz”

Spotkania “twarzą w twarz”

Przedstawiciel naszego centrum spotyka się z każdą zgłaszającą się do nas osobą na neutralnym gruncie. Dzięki możliwości osobistego poznania się wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i oczekiwania dotyczące potencjalnego kandydata/kandydatki na partnera.

Zdjęcia

Zdjęcia

w naszej bazie gromadzimy wyłącznie aktualne zdjęcia kandydatów. To pozwoli uniknąć rozczarowań!

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności - to redukuje ryzyko natknięcia się na oszustów.

Przedział wiekowy

Przedział wiekowy

Dolna granica wieku dotycząca zgłaszających się do nas osób wynosi 25 lat.

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

po spotkaniu kandydaci określają, czy chcą kontynuować tę znajomość czy też nie.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.