Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Władysławowo: Chłapowo, Swarzewo

Kim jesteśmy?

Celem Centrum Kojarzenia Par Zapoznani jest umożliwienie spotkań singli z okolic Władysławowa, Łebcza,  Strzelna, Mieroszyna, Chłapowa, Swarzewa którzy pragną poznać swoją drugą połowę. Działamy w kierunku sparowania ludzi o podobnych oczekiwaniach i celach życiowych. Dzisiejsze tempo życia utrudnia poznawanie nowych osób w kontekście relacji romantycznej. Korzystanie z portali randkowych może przyczynić się do rozczarowań – niestety łatwo tam o oszustwa i zatajanie informacji o swoim statusie cywilnym i bagażu doświadczeń. Skorzystanie z propozycji Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pomoże uniknąć takich sytuacji. W naszej pracy przywiązujemy ogromną wagę do prawdomówności i jasnych komunikatów, bez fałszowania rzeczywistości. 

Jeżeli zatem mieszkasz w okolicy Gdańska czy też na terenie miejscowości Władysławowo, Chłapowo, Swarzewo, Łebcz, Strzelno, Mieroszyno – wówczas ułatwimy Ci poznanie z innymi singlami z Twoich stron!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

W naszych działaniach filarem jest indywidualne podejście do osób, które zgłaszają się do naszego biura. Wszyscy bowiem mamy inne charaktery, gusta i preferencje. Staramy się do nich dotrzeć, aby jak najlepiej dopasować potencjalnego kandydata lub kandydatkę.

Nie ma naszej zgody na zatajenie ważnych informacji dotyczących zarówno przeszłości jak i teraźniejszości. Robimy wszystko, aby uniknąć rozczarowania – nadszarpnięte zaufanie ciężko odbudować, co w efekcie może przekładać się na niechęć do dalszego poznawania nowych osób. Jeżeli mieszkasz w okolicach Łebcza, Strzelna, Mieroszyna, Władysławowa, Chłapowa czy Swarzewa – ułatwimy Ci poznanie innych osób, które są otwarte na stworzenie stabilnego związku.

Pracujemy w atmosferze dochowania tajemnicy zawodowej, kierujemy się zasadami moralnymi i życzliwym podejściem do osób, które zgłaszają się do nas. Ułatwiamy im drogę do poznania osób rokujących do zostania partnerem życiowym.

Na bazie dotychczasowych doświadczeń udało nam się wypracować metody, które ułatwiają skuteczne dobieranie osób w pary. Podnosimy swoje kompetencje dzięki uczestnictwu w szkoleniach i aktualizowaniu wiedzy z zakresu psychologii społecznej.

Daj sobie szansę i otwórz się na możliwość poznania wartościowej osoby z okolic Władysławowo, Chłapowo, Swarzewo, Łebcz, Strzelno, Mieroszyno.

Nie daj się marazmowi i wypowiedz wojnę dotychczasowej samotności. W tej zabieganej codzienności wyręczymy Cię w poszukiwaniach kandydatów na potencjalnego partnera/partnerkę. Dzięki współpracy z nami ograniczasz ryzyko, że zostaniesz wprowadzony w błąd przez potencjalnego kandydata/kandydatkę, która zataja ważne informacje na swój temat. Oszczędzisz czas i nerwy!

Potraktuj to jako przygodę, która może zaowocować znalezieniem swojej drugiej połowy, z którą spędzisz resztę swojego życia.

Jak się za to zabrać?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Uzupełnij formularz kontaktowy na naszej stronie. Uzupełnij wszystkie pola i oczekuj kontaktu od naszego konsultanta.

Spotkanie

Spotkanie

Umówimy Cię na spotkanie z naszym przedstawicielem - przedstawisz swoje oczekiwania, poznamy Cię lepiej i dzięki temu zyskamy wiedzę pozwalającą nam na skuteczne dobranie kandydata/kandydatki na randkę.

Randka

Randka

Zwieńczeniem naszych poszukiwań będzie umówienie Cię na spotkanie z osobą, która może potencjalnie do Ciebie pasować. Ocenisz później, czy to był trafny wybór czy mamy przystąpić do dalszych poszukiwań.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od portali randkowych. Co za tym przemawia?

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Nie musisz obawiać się, że natkniesz się na osobę, która zamierza prowadzić podwójne życie ukrywając informacje o posiadanej rodzinie.

Spotkania “twarzą w twarz”

Spotkania “twarzą w twarz”

Przedstawiciel naszego centrum spotyka się z każdą zgłaszającą się do nas osobą na neutralnym gruncie. Dzięki możliwości osobistego poznania się wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i oczekiwania dotyczące potencjalnego kandydata/kandydatki na partnera.

Zdjęcia

Zdjęcia

w naszej bazie gromadzimy wyłącznie aktualne zdjęcia kandydatów. To pozwoli uniknąć rozczarowań!

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności - to redukuje ryzyko natknięcia się na oszustów.

Przedział wiekowy

Przedział wiekowy

Dolna granica wieku dotycząca zgłaszających się do nas osób wynosi 25 lat.

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

po spotkaniu kandydaci określają, czy chcą kontynuować tę znajomość czy też nie.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.