Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Wejherowo, Rumia, Reda

Kim jesteśmy?

Zapoznani to profesjonalne Centrum Kojarzenia Par. Misją tego miejsca jest ułatwienie zabieganym osobom poznanie swojej drugiej połowy. Wszyscy ci, którzy są na etapie poszukiwań wymarzonego partnera/partnerki mają szansę spełnienia swojego marzenia. W naszym Centrum przykładamy szczególną uwagę do zapewnienia transparentnych warunków współpracy oraz uczciwego podejścia osób, które szukają związku.

Wiele osób skarży się obecnie na chroniczny brak czasu. To z kolei przekłada się na trudności w znalezieniu drugiej połowy. Istnieje co prawda wiele portali randkowych, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów – korzystanie z nich wiąże się jednak z pewnym ryzykiem. O czym konkretnie mowa? Oszustwa dotyczące swojego faktycznego stanu cywilnego, wyglądu czy wieku to zaledwie kropla w morzu! Jeżeli zatem chcesz uniknąć takich przykrych rozczarowań – skorzystanie z propozycji naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani będzie jak najbardziej trafnym posunięciem. Jeżeli mieszkasz na terenie miast Wejherowo, Reda, Rumia – z powodzeniem uda nam się skojarzyć Cię z innymi singlami, którzy mieszkają w okolicach Twojego miejsca pobytu.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Twoje zadowolenie i sukces w znalezieniu partnera/partnerki to najlepszy dowód na to, że rola naszego Centrum ma sens! Wynika to m.in. z tego, że wszystkie oczekiwania zgłaszane wobec potencjalnego kandydata/kandydatki traktujemy bardzo poważnie. Nie będziemy marnować Twojego czasu! Nasz zespół tworzą profesjonaliści ze stale aktualizowaną wiedzą z zakresu psychologii, co przekłada się na sukcesy w kojarzeniu par.

Zaufanie i uczciwość – tego właśnie możesz oczekiwać od osób, które są w naszej bazie. Przykładamy ogromną wagę do weryfikacji kandydatów z Redy, Rumi i Wejherowa, którzy się do nas zgłaszają. Nie tolerujemy kłamstwa i podawania nieprawdziwych informacji w kluczowych kwestiach, takich jak status cywilny czy ewentualna przeszłość kryminalna. Zgłaszając się do naszego Centrum Kojarzenia Pan Zapoznani możesz mieć pewność, że unikniesz takich rozczarowań.

Wszystkie nasze aktywności są w pełni etyczne. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, cenimy dyskrecję i uczciwość. Zasady współpracy są jasne i oparte na wzajemnym zaufaniu. Naszym celem jest skrócenie skutecznych poszukiwań na drodze do znalezienia swojej drugiej połowy.

Dysponujemy pokaźną bazą zgłoszeń z takich miast jak Rumia, Wejherowo, Reda. Jeżeli chcesz poznać swoją bratnią duszę, z którą spędzisz resztę życia – daj sobie szansę i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych fachowców.

Nieustannie działamy nad doskonaleniem metod, które pozwolą jeszcze skuteczniej łączyć w pary osoby, które wyznają podobne wartości. To fundament przy tworzeniu stabilnej relacji opartej na szacunku i dążeniu do wspólnych celów.

Masz już dość samotności? Nie wiesz jak i gdzie szukać osoby, z którą możesz spędzić resztę życia? Brakuje Ci oparcia w partnerze/partnerce? Marzysz o tym, aby założyć rodzinę i cieszyć się jej blaskami? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pozwoli Ci spełnić Twój cel. Cała procedura przebiega w atmosferze pełnego zrozumienia i życzliwości. Nie zwlekaj – czas ucieka! Daj sobie szansę na przeżycie czegoś wspaniałego z okolic Redy, Wejherowa i Rumi.

Od czego zacząć?

To wszystko jest prostsze niż myślisz.

Formularz

Formularz

Zacznij od wypełnienia formularza na naszej stronie. Podaj swoją płeć, wiek, zaznacz kogo szukasz (kobieta/mężczyzna) i zostaw swoje dane kontaktowe.

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z nami w dogodnym miejscu w ramach potwierdzenia ustaleń i oczekiwań względem Twojej drugiej połowy. Pamiętaj o zabraniu aktualnego zdjęcia oraz dokumentu tożsamości.

Randka

Randka

Kolejny etap to umówienie Cię na spotkanie z osobą, która może Cię potencjalnie zainteresować. Po zakończeniu randki decydujesz, czy chcesz kontynuować tę znajomość czy może mamy szukać kolejnej kandydatki/kandydata.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od portali randkowych. Co za tym przemawia?

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Nie musisz obawiać się, że natkniesz się na osobę, która zamierza prowadzić podwójne życie ukrywając informacje o posiadanej rodzinie.

Spotkania “twarzą w twarz”

Spotkania “twarzą w twarz”

Przedstawiciel naszego centrum spotyka się z każdą zgłaszającą się do nas osobą na neutralnym gruncie. Dzięki możliwości osobistego poznania się wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i oczekiwania dotyczące potencjalnego kandydata/kandydatki na partnera.

Zdjęcia

Zdjęcia

w naszej bazie gromadzimy wyłącznie aktualne zdjęcia kandydatów. To pozwoli uniknąć rozczarowań!

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności - to redukuje ryzyko natknięcia się na oszustów.

Przedział wiekowy

Przedział wiekowy

Dolna granica wieku dotycząca zgłaszających się do nas osób wynosi 25 lat.

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

po spotkaniu kandydaci określają, czy chcą kontynuować tę znajomość czy też nie.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.