Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Puck, Żelistrzewo, Mrzezino

Kim jesteśmy?

W Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pracujemy w przekonaniu, że dwóch samotnych ludzi ze wspólnymi wartościami i tęsknotą za silnym związkiem powinny zostać odnalezione i „połączone”. Jeśli jedyną rzeczą, której brakuje Ci do bycia naprawdę zadowolonym jest znaczący związek, to trafiłeś w idealne miejsce! W obecnej erze cyfrowej, poznawanie nowych ludzi wydaje się bezproblemowe na zewnątrz – na portalach randkowych, raczej łatwo jest założyć fasadę. Stawianie czoła ludziom, którzy mocno zniekształcają rzeczywistość, może spowodować blokadę psychologiczną i trudności w poznawaniu nowych ludzi. Korzystając z usług Zapoznani, możesz mieć pewność, że nie zostaniesz wykorzystany. Nasi pracownicy uwierzytelniają tożsamość kandydatów, więc możesz być spokojny!

Jeśli jesteś z Iławy lub pobliskich miejscowości takich jak Lubawa, Susz, Nowe Miasto Lubawskie, Kisielice, Zalewo, Prabuty czy Łasin, to jest duże prawdopodobieństwo, że w naszej bazie mamy osoby, które mogą spełnić Twoje wymagania.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Naszym głównym celem jest bycie przejrzystym dla potencjalnych wnioskodawców i naprawdę poświęcenie czasu na zrozumienie ich wymagań. Nie będziemy tolerować żadnych prób zatajenia ważnych faktów. Stworzenie atmosfery zaufania jest najważniejsze! Dlatego nie musisz się martwić, że zawiedziesz się inwestując swój wysiłek w kogoś, kto od początku będzie próbował Cię oszukać. Masz siedzibę w okolicach Iławy, Lubawy, Susza, Nowego Miasta Lubawskiego, Kisielic, Zalewa, Prabut, Łasina? Dołącz do nas i otwórz się na szansę połączenia z innymi samotnymi ludźmi, którzy tak jak Ty pragną towarzystwa.

Nasze Centrum Zapoznani wyróżnia się indywidualnym podejściem, ogromnym doświadczeniem i kompetencją psychologiczną. Nasze indywidualne techniki pozwalają nam na skuteczne dopasowanie dwóch osób. Każde dopasowanie powstałe w wyniku zgłoszenia się do naszego Centrum jest dla nas najwyższym wyróżnieniem i efektem naszej ciężkiej pracy.

Jeśli szukasz kogoś, z kim mógłbyś stworzyć udany związek, pozwól nam pomóc. Zaoszczędzisz czas na poszukiwaniach i zmniejszysz prawdopodobieństwo natrafienia na kogoś, kto nie jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie – rozumiemy ludzi i możemy wykorzystać tę wiedzę produktywnie!

Jeśli chcesz doświadczyć całkowitej przemiany swojego życia, zacznij od zgłoszenia się do naszego Centrum Dopasowania dla Zgodnych Par. Nie musisz już być sam – daj sobie szansę! Jesteśmy gotowi pomóc Ci, zapewniając wszelkie możliwe szanse na spotkanie Twojej bratniej duszy. Jest mało prawdopodobne, że Twój wymarzony partner pojawi się u Twoich drzwi znienacka, więc nie przegap okazji i skorzystaj z naszych usług!

Od czego najlepiej zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Przystąp do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie. Zaznacz, kogo szukasz (mowa o płci), podaj swój wiek i dane kontaktowe.

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z naszym konsultantem. Określ swoje oczekiwania, zabierz ze sobą dowód osobisty i zdjęcie.

Randka

Randka

Kolejny krok wyraża się w spotkaniu z osobą, która według nas może spełniać Twoje kryteria. To jednak nie musi być koniec poszukiwań. Jeżeli uznasz, że między Wami nie będzie chemii - umówimy Cię na kolejne spotkanie.

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani na wielu płaszczyznach różni się od randkowych portali. O czym konkretnie mowa?

Spotkania face-to-face

Spotkania face-to-face

W pierwszej kolejności nasz pracownik umawia osobiste spotkanie z każdym z kandydatów. Wówczas następuje poznanie oczekiwań dotyczących perspektywicznego partnera/partnerki oraz wypełnienie kwestionariusza osobowego

Aktualne zdjęcia singli

Aktualne zdjęcia singli

Nie musisz obawiać się rozbieżności między fotografią a rzeczywistością. To znacznie zredukuje szansę rozczarowania!

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawiązujesz kontakt z singlem, a nie z osobą, która ma już zobowiązana rodzinne

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Wszyscy zgłaszający się do nas kandydaci muszą wykazać, czy nie byli wcześniej karani

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

Bez presji i nacisków po odbytym spotkaniu obie strony decydują, czy zamierzają dalej się poznawać

Granica wieku

Granica wieku

Do naszego Centrum zapraszamy osoby, które ukończyły 25 rok życia.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.