Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Pruszcz Gdański, Rotmanka, Przejazdowo

Kim jesteśmy?

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to miejsce, w którym single mają szansę stworzenia stabilnego związku opartego na prawdziwym uczuciu i zaufaniu. Obecnie jedną z metod dotyczącą poszukiwania drugiej połówki jest korzystanie z portali randkowych. Jest to jednak obarczone pewnym ryzykiem. O czym konkretnie mowa? W internecie łatwo paść ofiarą oszustów – osób, które np. zatajają informacje o aktualnym partnerze. Takie przykre sytuacje mogą być brzemienne w skutkach i przyczyniać się do trudności w zaufaniu kolejnym osobom. Aby tego uniknąć warto skorzystać z pomocy profesjonalistów – mowa tutaj o naszych nowoczesnych metodach stosowanych w celu skutecznego dobierania osób w pary. Jeżeli mieszkasz na terenie miejscowości Pruszcz Gdański, Przejazdowo, Bystra, Mokry Dwór, Rokitnica, Radunica, Rotmanka, Juszkowo, Cieplewo, Łęgowo, Żukczyn, Różyny, Jagatowo, Pręgowo, Żukczyn – wówczas z dużą dozą prawdopodobieństwa będziemy mogli zaproponować Ci spotkanie z singlem z okolicy!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

W naszej codziennej praktyce mocno skupiamy się na potrzebach, które zgłaszają nasi kandydaci względem swoich potencjalnych partnerów. Każda informacja i potrzeba jest przez nas rejestrowana. Doceniamy szczerość i otwartość i oczekujemy dokładnie tego samego.

O czym konkretnie mowa? Nie tolerujemy sytuacji, w których dochodzi do prób utajnienia istotnych kwestii na swój temat (stan cywilny, karalność). W efekcie oszczędzamy czas i ewentualne rozczarowania. Jeżeli tylko mieszkasz w okolicach Pruszcza Gdańskiego, Przejazdowa, Bystra, Mokrego Dworu, Rokitnicy, Radunicy, Rotmanki, Juszkowa, Cieplewa, Łęgowa, Żukczyna, Różyny, Jagatowa, Pręgowa, Żukczyny – zgłoś się do nas. Przedstawimy możliwe scenariusze współpracy – w naszej bazie czeka wielu singli z Twoich stron!

Naszą efektywność zawdzięczamy wielu aspektom naszej pracy. Jednym z nich jest wnikliwe poznanie oczekiwań wobec drugiej strony. Dbamy o komfort i dobre samopoczucie zarówno podczas spotkań z konsultantem jak i wszystkich pozostałych interakcji z naszym biurem. Wierzymy, że roztaczana przez nas atmosfera życzliwości i zaufania generuje kolejne pozytywne skutki. Włączamy autorskie programy postępowania, dzięki którym możemy skutecznie łączyć ludzi w pary.

Jeśli czujesz w swoim życiu pustkę i chcesz poznać kogoś wartościowego, z kim będziesz mieć szansę stworzenia wartościowej relacji – zgłoś się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. Nasz zespół tworzą eksperci, którzy w ramach swojej pracy kierują się zaufaniem, zaangażowaniem oraz dochowaniem tajemnicy zawodowej. Możesz być pewien, że postarają się rozjaśnić Twoją przyszłość!

Co możesz zrobić, aby Twoje oczekiwania stały się rzeczywistością? To wszystko można zawrzeć w kilku prostych krokach, do których należy…

Od czego warto zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Wypełnienie formularza na naszej stronie. Oznacz tam również swój wiek oraz kogo szukasz (kobiety czy mężczyzny?)

Spotkanie

Spotkanie

Wkrótce odezwie się do Ciebie nasz ekspert. W trakcie spotkania będziesz mieć okazję do przedstawienia swoich oczekiwań oraz do wypełnienia kwestionariusza, na podstawie którego będziemy mogli lepiej Cię poznać. Zabierz ze sobą zdjęcie oraz dowód osobisty!

Randka

Randka

Umówimy Cię na randkę z osobą, która naszym zdaniem może potencjalnie spełniać Twoje oczekiwania.

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani znacząco różni się od randkowych serwisów. W jakich obszarach?

Spotkania z kandydatami

Spotkania z kandydatami

Przedstawiciel naszego Centrum zawsze spotyka się z każdą z osób, która chce dołączyć do naszej bazy. Wówczas w życzliwej atmosferze omawiamy oczekiwania dotyczące przyszłego partnera/partnerki i udostępniamy kwestionariusz osobowy, co pozwoli nam lepiej Cię poznać.

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Nie musisz obawiać się, że przedstawimy Cię osobie z przeszłością kryminalną, jeżeli tego nie chcesz.

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Wszystko po to, aby uniknąć współpracy z osobami, które mają nierozwiązane sprawy rodzinne

Limit wiekowy

Limit wiekowy

Mamy dolną granicę wieku wynoszącą 25 lat

Aktualne zdjęcia

Aktualne zdjęcia

Wiesz dokładnie, jak będzie wyglądać druga strona. Bez koloryzowania i fotografii z przeszłości!

Decyzja

Decyzja

Po spotkaniu obie strony decydują, czy przedstawiony kandydat/kandydatka potencjalnie spełnia ich oczekiwania czy powinniśmy szukać kolejnej osoby.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.