Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Tczew, Nowy Dwór Gdański, Swarożyn, Pszczółki

Kim jesteśmy?

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani jest swojego rodzaju łącznikiem między singlami z okolic miejscowości Tczew, Nowy Dwóch Gdański, Swarożyn, Pszczółki, Rokitki, Lichnowy, Nowa Cerkiew, Kmiecin, Ostaszewom Nowy Staw, którzy chcieliby wejść w stałą i dojrzałą relację. Na pewnym etapie życia u niektórych osób może pojawić się moment, w którym pragnienie dzielenia swoich smutków i radości będzie stanowić ważny aspekt. Rutyna codziennego życia może jednak utrudniać poznawanie osób w kontekście romantycznym, a portale randkowe mogą dostarczać rozczarowań. Niektóre osoby korzystając z anonimowości, jaką oferuje sieć wykorzystują ją do poszukiwania odskoczni od życia małżeńskiego. Natknięcie się na takiego użytkownika wzbudzi nie tylko rozczarowanie, ale i blokadę przed poznawaniem nowych osób. Jak tego uniknąć? Wystarczy zgłosić się do naszego biura, w którym weryfikujemy podstawowe aspekty dotyczące naszych kandydatów – to np. karalność lub stan cywilny. W ten sposób oszczędzimy Ci nerwów i czasu na wstępną selekcję!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Każdą współpracę zaczynamy od spotkania f2f z kandydatem, który chce skorzystać z naszych usług. Wszyscy bowiem jesteśmy inni i mamy odmienne oczekiwania dotyczące relacji partnerskiej. Niemniej jednak zawsze istotnym aspektem w naszej pracy jest wyeliminowanie prób zatajania lub koloryzowania informacji.

Dzięki naszym taktykom zyskujesz czas! Nie musisz przeprowadzać wstępnej selekcji – my zrobimy to za Ciebie i przedstawimy Ci singli mieszkających na terenie Tczewa, Nowego Dworu Gdańskiego, Swarożyna, Pszczółek, Rokitki, Lichnowy, Nowej Cerkiwi, Kmiecina, Ostaszewom, Nowy Staw.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to życzliwe i przyjazne miejsce, w którym otoczymy Cię odpowiednią opieką i staniemy na wysokości zadania w powierzonej nam sprawie. Dochowujemy tajemnicy zawodowej – możesz zatem mieć pewność, że wszelkie poufne i drażliwe dane nie ujrzą światła dziennego. Wszystkie osoby, które chcą nawiązać z nami współpracę najpierw spotykają się z naszym konsultantem. Dzięki takiej bezpośredniej formie rozmowy możemy lepiej poznać naszych kandydatów i ich oczekiwania.

W efekcie wpływa to na naszą skuteczność w zakresie przedstawiania sobie konkretnych osób, które mogą mieć wspólne cechy i pole do rozmowy.

Chcesz zmienić swoje życie i wejść w stabilny związek? To prostsze niż Ci się wydaje! Siłą naszego Centrum są eksperci, którzy specjalizują się w swojej dziedzinie. Ponadto – nieustannie aktualizujemy naszą bazę singli z okolic Tczewa, Nowego Dworu Gdańskiego, Swarożyna, Pszczółek, Rokitki, Lichnowy, Nowej Cerkiwi, Kmiecina, Ostaszewom, Nowy Staw.

Zacznij od prostych kroków

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Wypełnij formularz na stronie, podaj dane do siebie i zaznacz, kogo szukasz (k/m)

Spotkanie

Spotkanie

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby umówić dogodny termin spotkania, podczas którego przedstawisz swoje oczekiwania dotyczące potencjalnej relacji. Nie zapomnij zabrać dowodu osobistego i zdjęcia, które będzie przedstawiać Twoją aktualną podobiznę.

Randka

Randka

Nasi eksperci wytypują osobę, z którą będziesz mieć szansę nawiązania nici porozumienia. W ten sposób aktywnie zaczniesz uczestniczyć w poszukiwaniach!

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pod wieloma względami przewyższa portale randkowe. Co o tym świadczy?

Aktualne fotografie

Aktualne fotografie

Nie musisz obawiać się, że na spotkaniu zjawi się osoba, której wygląd zupełnie odbiega od przedstawionego wcześniej zdjęcia

Spotkania z przedstawicielem centrum

Spotkania z przedstawicielem centrum

Wówczas z uwagą wysłuchujemy oczekiwań dotyczących drugiej strony oraz poznajemy lepiej naszego kandydata/kandydatkę.

Dolna granica wieku

Dolna granica wieku

Pomagamy osobom od 25 roku życia

Weryfikacja karalności i stanu cywilnego

Weryfikacja karalności i stanu cywilnego

Dzięki temu redukujemy ryzyko rozczarowań i współpracy z osobami, które chcą zataić ważne informacje o sobie

Wybór

Wybór

spotkaniu masz szansę zdecydować, czy nasza propozycja okazała się słuszna czy szukamy dalej.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:




    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.