Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Kościerzyna, Stężyca, Gołubie, Szymbark

Kim jesteśmy?

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to miejsce przyjazne singlom. Sprawdzi się w przypadku osób, które marzą o zbudowaniu dojrzałej relacji. Szybkie tempo życia może obecnie sprawiać trudności w znalezieniu właściwej osoby do stworzenia związku. W ramach odpowiedzi na te potrzeby powstało nasze biuro matrymonialne, którego celem jest umożliwienie spotkań między singlami mieszkającymi na terenie okolic Gdańska, w tym Kościerzyny, Zgorzałe, Stężycy, Gołubia, Szymbarku, Będomina, Nowej Karczmy, Wielkiego Klincza, Wysina, Borska, Wiela, Dziemian, Lubni, Lipusza, Łubiany. Zgłaszając się do nas ograniczasz ryzyko spotkania osób, które nie odpowiadają Twoim oczekiwaniom, lub – co gorsza – usiłują maskować informacje na temat swojego życia (partner w tle). Dzięki temu zaoszczędzisz wiele czasu i rozczarowań.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Punktem wyjściowym naszej pracy jest zawsze dokładne poznanie kandydata i tego, czego oczekuje od drugiej osoby, z którą może się potencjalnie związać. Przykładamy też dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa i uczciwości - nie ma naszej zgody na zatajanie informacji. Weryfikujemy też wszystkich kandydatów pod kątem karalności.

To wszystko wraz z połączeniem nowoczesnych metod pracy pozwala nam efektywnie działać i poznawać ludzi z okolic miejscowości Kościerzyna, Zgorzałe, Stężyca, Gołubie, Szymbark, Będomin, Nowa Karczma, Wielki Klincz, Wysin, Borsk, Wiele, Dziemiany, Lubnia, Lipusz, Łubiana. 

Specjalizujemy się w tym od lat, bazujemy na nowoczesnych narzędziach wspierających naszą pracę. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu bratniej duszy, kierując się również dyskretnym działaniem. Eliminujemy ryzyko przedstawienia osoby z przeszłością kryminalną, która próbowałaby uprzednio zataić ten fakt.

Wszystkie propozycje dotyczące kandydatów są poprzedzone wnikliwą analizą i poszukiwaniami. Wszystkie osoby, które znajdują się w naszej bazie mamy okazję poznać osobiście. Klienci naszego Centrum mają zatem szansę nawiązania kontaktu z innymi singlami z okolic Kościerzyny, Zgorzałe, Stężycy, Gołubia, Szymbarku, Będomina, Nowej Karczmy, Wielkiego Klincza, Wysina, Borska, Wiela, Dziemian, Lubni, Lipusza, Łubiany, którzy potencjalnie będą wpisywać się w ich oczekiwania. Z czasem taka znajomość może przeobrazić się w stały związek.

Nie zwlekaj – zgłoś się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani i sprawdź jak możemy Ci pomóc w znalezieniu życiowego partnera. Jeżeli chcesz wypełnić pustkę w swoim życiu i powiedzieć STOP doskwierającej samotności – jesteś w dobrym miejscu!

Wystarczy, że...

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Wypełnisz formularz na naszej stronie, podasz swój wiek, płeć oraz dane kontaktowe

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z nami, omów swoje oczekiwania i daj się poznać! Nie zapominaj także o zabraniu swojego dowodu osobistego oraz aktualnego zdjęcia

Randka

Randka

Kolejny krok to umówienie spotkania z osobą, którą wytypowali nasi eksperci. To nic wiążącego - jeżeli wybór okaże się nietrafny, będziemy działać dalej!

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pod wieloma względami przewyższa portale randkowe. Co o tym świadczy?

Aktualne fotografie

Aktualne fotografie

Nie musisz obawiać się, że na spotkaniu zjawi się osoba, której wygląd zupełnie odbiega od przedstawionego wcześniej zdjęcia

Spotkania z przedstawicielem centrum

Spotkania z przedstawicielem centrum

Wówczas z uwagą wysłuchujemy oczekiwań dotyczących drugiej strony oraz poznajemy lepiej naszego kandydata/kandydatkę.

Dolna granica wieku

Dolna granica wieku

Pomagamy osobom od 25 roku życia

Weryfikacja karalności i stanu cywilnego

Weryfikacja karalności i stanu cywilnego

Dzięki temu redukujemy ryzyko rozczarowań i współpracy z osobami, które chcą zataić ważne informacje o sobie

Wybór

Wybór

spotkaniu masz szansę zdecydować, czy nasza propozycja okazała się słuszna czy szukamy dalej.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.