Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Żukowo, Dzierżążno, Egiertowo

Kim jesteśmy?

Koncepcja Centrum Kojarzenia Park „Zapoznani” opiera się na połączeniu dwóch samotnych osób, które mają podobne wartości i chęć zbudowania trwałego związku. Jeśli jesteś pewien, że jedyną rzeczą, której brakuje Ci do pełni szczęścia jest ktoś wyjątkowy, kto będzie Twoim partnerem – to trafiłeś we właściwe miejsce! W dzisiejszym cyfrowym świecie nawiązywanie nowych znajomości może wydawać się łatwe, ale na portalach randkowych można udawać kogoś, kim się nie jest. Napotkanie osób, które nadto koloryzują, może spowodować wewnętrzny opór i trudności, jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi. Korzystając z usług świadczonych przez ZAPOZNANI, możesz mieć pewność, że nie staniesz się ofiarą takiego scenariusza. Nasi pracownicy sprawdzają wiarygodność kandydatów, więc możesz być spokojny! Jeśli jesteś z Ostródy, Morąga, Miłakowa lub pobliskich miejscowości, takich jak Miłomłyn, Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Orneta to mamy duże szanse na to, że w naszej bazie znajdą się osoby, które będą spełniać Twoje kryteria.

Jesteś mieszkańcem okolic Miłomłyna, Dąbrówna, Grunwaldu, Łukty, Małdyt lub Ornety? Jeśli tak to pozwól nam przedstawić Ci singli z Twojej okolicy, którzy spełniają kryteria odpowiadające Twoim preferencjom!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Oceniamy podane przez Ciebie kryteria dotyczące potencjalnych partnerów. Ostatecznie chodzi o Twoje szczęście i spełnienie! Ponadto zapewniamy, że osoby, które się do nas zgłaszają są godne zaufania. Nie akceptujemy żadnych prób oszustwa czy kłamstwa! To gwarantuje, że nie staniesz się celem oszusta lub oszustki.

Jeśli szukasz towarzystwa to dobrze trafiłeś! W naszej obszernej bazie profili znajdują się osoby z okolic Ostródy, Morąga, Miłakowa, Miłomłyna, Dąbrówna, Grunwaldu, Łukty, Małdyt i Ornety. Zaoszczędź swój czas i oszczędź sobie rozczarowań, powierzając naszym ekspertom zadanie znalezienia Ci idealnego partnera. Daj sobie szansę na znalezienie prawdziwej miłości i ożyw swoje romantyczne fantazje!

Co nas wyróżnia? Nasze bogate doświadczenie i pozytywne połączenia, które stworzyliśmy, są dowodem naszego sukcesu. Używamy autorskiego programu do dopasowania ludzi do siebie, a także starannie rozważamy i rozumiemy kryteria, których poszczególne osoby szukają w potencjalnym partnerze. Umożliwiamy ludziom szukającym znaczącego związku możliwość spełnienia swoich życzeń. Przestrzegamy kodeksu etycznego i gwarantujemy poufność.

Od czego warto zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Wypełnij formularz na naszej stronie. Doprecyzuj kogo szukasz (k/m), podaj swój wiek oraz dane do kontaktu

Spotkanie

Spotkanie

Jeden z naszych ekspertów wkrótce się z Tobą skontaktuje w celu umówienia spotkania. Ustalisz wówczas swoje oczekiwania względem partnera, zachęcimy Cię także do wypełnienia kwestionariusza, dzięki któremu lepiej Cię poznamy

Randka

Randka

Umówimy Cię na randkę z osobą, która potencjalnie może spełniać Twoje oczekiwania. Jeżeli jednak wybór okaże się nietrafiony - będziemy aktywnie szukać dalej

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani znacząco różni się od randkowych serwisów. W jakich obszarach?

Spotkania z kandydatami

Spotkania z kandydatami

Przedstawiciel naszego Centrum zawsze spotyka się z każdą z osób, która chce dołączyć do naszej bazy. Wówczas w życzliwej atmosferze omawiamy oczekiwania dotyczące przyszłego partnera/partnerki i udostępniamy kwestionariusz osobowy, co pozwoli nam lepiej Cię poznać.

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Nie musisz obawiać się, że przedstawimy Cię osobie z przeszłością kryminalną, jeżeli tego nie chcesz.

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Wszystko po to, aby uniknąć współpracy z osobami, które mają nierozwiązane sprawy rodzinne

Limit wiekowy

Limit wiekowy

Mamy dolną granicę wieku wynoszącą 25 lat

Aktualne zdjęcia

Aktualne zdjęcia

Wiesz dokładnie, jak będzie wyglądać druga strona. Bez koloryzowania i fotografii z przeszłości!

Decyzja

Decyzja

Po spotkaniu obie strony decydują, czy przedstawiony kandydat/kandydatka potencjalnie spełnia ich oczekiwania czy powinniśmy szukać kolejnej osoby.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.