Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Szemud, Bojano, Koleczkowo, Nowy Dwór Wejherowski

Kim jesteśmy?

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani daje szansę na znalezienie swojej drugiej połowy. Dotyczy to singli, którzy są gotowi na stworzenie stabilnego związku opartego na solidnych fundamentach. W obecnej rzeczywistości jedną z metod poszukiwania partnera życiowego jest korzystanie z portali randkowych. Może to być jednak obarczone pewnym ryzykiem – w sieci łatwo podawać się za kogoś innego i tuszować informacje na swój temat. To z kolei może powodować później niechęć do poznawania nowych osób. W odpowiedzi na te problemy powstało właśnie nasze Centrum Kojarzenia Par – jeżeli tylko mieszkasz na terenie miejscowości Szemud, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Bieszkowice, Koleczkowo, Łężyce, Bojano, Kielno, Donimierz, Łebno, Kowalewo, Rąb, Pomieczyno – możemy przedstawić Ci singli z Twoich okolic! Zaufaj naszym ekspertom i daj się poznać osobom, które tak jak Ty oczekują stworzenia stabilnej relacji.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma inne oczekiwania i potrzeby względem perspektywicznego partnera. Dążymy zatem do tego, aby zgromadzić jak najwięcej informacji o kandydatach/kandydatkach, którzy zgłaszają się do naszego centrum. Dzięki temu możemy efektywniej i skuteczniej wybierać konkretne osoby na spotkania zapoznawcze. Dążymy przy tym do zachowania przejrzystości informacji - weryfikujemy je, aby uniknąć rozczarowań i bazowania na nieprawdziwych danych.

Włącznie autorskich metod pracy pozwoli Ci zaoszczędzić czas na poszukiwaniach i wstępnej selekcji. Mieszkasz w okolicach Szemudu, Nowego Dworu Wejherowskiego, Zbychowa, Bieszkowic, Koleczkowa, Łężyc, Bojana, Kielna, Donimierza, Łebna, Kowalewa, Rąb, Pomieczyna? Jesteś otwarty/otwarta na nawiązanie szczerej relacji, opartej na miłości i zaufaniu? Jeżeli Twoja odpowiedź jest twierdząca – zgłoś się do nas! Od lat z sukcesem realizujemy się na polu skutecznego dobierania partnerów życiowych. Dysponujemy nie tylko doświadczeniem, ale i szeroką wiedzą oraz nowoczesnymi programami, które wspierają nas w tych pracach. Wszystkie nasze działania są etyczne – dochowujemy też tajemnicy zawodowej. Podejmowane kroki zmierzają w kierunku trafionego przedstawienia sobie dwóch osób, które są otwarte na związek i zaangażowanie emocjonalne.

Jeżeli w codziennym życiowym pędzie nie masz przestrzeni do szukania potencjalnego partnera/partnerki – przetestuj współpracę z naszym Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. Działamy na terenie miastBojano, Kielno, Donimierz, Łebno, Kowalewo, Rąb, Pomieczyno, Szemud, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Bieszkowice, Koleczkowo, Łężyce i w naszych zasobach udało nam się zgromadzić wielu singli w różnych przedziałach wiekowych. Daj sobie szansę na szczęście – powiedz nam, kogo oczekujesz w swoim życiu, a my postaramy się znaleźć dla Ciebie drugą połówkę jabłka. Każdy zasługuje na to, aby prowadzić szczęśliwe życie u boku odpowiedniej osoby.

Od czego zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Przystąp do wypełnienia formularza kontaktowego. Zostaw namiary do siebie i zaznacz, kogo szukasz (mężczyzny czy kobiety).

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z naszym ekspertem twarzą w twarz, pamiętaj też o zabraniu aktualnego zdjęcia i dowodu potwierdzającego Twoją tożsamość. Na takim spotkaniu doprecyzujemy, kogo szukasz.

Randka

Randka

Zwieńczeniem prac naszych ekspertów będzie umówienie Cię na randkę z osobą, do której możesz potencjalnie pasować. Następnie ocenisz, czy jesteś otwarty/otwarta na kontynuację tej znajomości czy może mamy dalej pracować nad poszukiwaniami.

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani znacząco różni się od randkowych serwisów. W jakich obszarach?

Spotkania z kandydatami

Spotkania z kandydatami

Przedstawiciel naszego Centrum zawsze spotyka się z każdą z osób, która chce dołączyć do naszej bazy. Wówczas w życzliwej atmosferze omawiamy oczekiwania dotyczące przyszłego partnera/partnerki i udostępniamy kwestionariusz osobowy, co pozwoli nam lepiej Cię poznać.

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Nie musisz obawiać się, że przedstawimy Cię osobie z przeszłością kryminalną, jeżeli tego nie chcesz.

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Wszystko po to, aby uniknąć współpracy z osobami, które mają nierozwiązane sprawy rodzinne

Limit wiekowy

Limit wiekowy

Mamy dolną granicę wieku wynoszącą 25 lat

Aktualne zdjęcia

Aktualne zdjęcia

Wiesz dokładnie, jak będzie wyglądać druga strona. Bez koloryzowania i fotografii z przeszłości!

Decyzja

Decyzja

Po spotkaniu obie strony decydują, czy przedstawiony kandydat/kandydatka potencjalnie spełnia ich oczekiwania czy powinniśmy szukać kolejnej osoby.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.