Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Krokowa, Starzyno, Sulicice, Sławoszyno

Kim jesteśmy?

Masz już dość samotności? Do pełni szczęścia brakuje w Twoim życiu drugiej osoby? Chcesz mieć u swojego boku kogoś, z kim będziesz mieć możliwość stworzenia stałej relacji? Jeśli choć na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi “tak” – jesteś w dobrym miejscu! Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pomoże Ci spełnić marzenie o poznaniu swojej drugiej połowy. W dzisiejszych czasach nawiązywanie nowych znajomości jest łatwe tylko z pozoru – internetowe portale randkowe mogą być bowiem źródłem rozczarowań. Dlaczego? Otóż można tam paść ofiarą oszustów, którzy chcą prowadzić podwójne życie. To jednak dość drastyczny scenariusz – niemniej jednak zdarzają się tam osoby, które koloryzują rzeczywistość. To wszystko może utrudnić chęć dalszego poznawania i poszukiwań drugiej połowy. Jeżeli zatem mieszkasz na terenie Gdańska i okolic Krokowej, Starzyna, Sulicic, Sławoszyna, Goszczyna, Żarnowca, Lubkowa, Kartoszyna, Karlikowa, Lubocina, Czymanowa, Opalina, Domatowa, Domatówka, Leśniewa – oferta naszego Centrum jest skierowana właśnie dla Ciebie.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

To, co wyróżnia nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to przede wszystkim indywidualne podejście do każdej zgłaszającej się do nas osoby. W końcu każdy ma odmienne oczekiwania i gusta. Staramy się też wyeliminować do minimum ryzyko udzielania mylnych informacji na swój temat. Wszelkie próby zatajania i fałszowania informacji o sobie nie będą tolerowane. W ten sposób unikamy rozczarowania drugiej strony.

Każdą osobę, która się do nas zgłasza traktujemy z szacunkiem i życzliwością. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania względem partnera. Dążymy też do tego, aby utrudnić wszelkie próby zatajenia czy sfałszowania informacji na swój temat. Na przestrzeni lat udało nam się wypracować praktyki, które pozwalają skutecznie poznawać osoby o podobnych wartościach i cechach charakteru. Solidne związki, które powstały dzięki naszemu pośrednictwu to nasza najlepsza wizytówka!

Jeżeli zatem mieszkasz na terenie Opalina, Domatowa, Domatówka, Leśniewa, Goszczyna, Żarnowca, Lubkowa, Krokowej, Starzyna, Sulicic, Sławoszyna, Kartoszyna, Karlikowa, Lubocina czy Czymanowa – zgłoś się do nas, z chęcią przedstawimy Ci singli z Twoich okolic!

Działamy z poszanowaniem zasad etyki i dochowania tajemnicy zawodowej. Zgłaszając się do nas, możesz mieć pewność, że wszelkie poufne informacje, których udzielisz nam podczas rozmów nie wyjdą poza mury naszego Centrum.

Wiedza z zakresu psychologii i autorskie metody wypracowane na bazie zgromadzonych doświadczeń pozwalają nam na skuteczne dobieranie osób w pary.

Misją naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani jest spełnienie oczekiwań dotyczących stworzenia stabilnej, romantycznej relacji opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Robimy wszystko, aby dwie połówki jabłka miały szansę się odnaleźć i zacząć nowy, wspólny rozdział w życiu.

Pozwól się poznać – kto wie, może spośród singli z okolic miejscowości Krokowa, Starzyno, Sulicice, Sławoszyno, Goszczyno, Żarnowiec, Lubkowo, Kartoszyno, Karlikowo, Lubocino, Czymanowo, Opalino, Domatowo, Domatówko, Leśniewo jest właśnie osoba, której szukasz? Brak czasu nie powinien być tutaj wymówką – wyręczymy Cię w szukaniu odpowiednich kandydatek/kandydatów. Jeżeli tylko czujesz, że nadszedł właściwy moment na poznanie tej jednej odpowiedniej osoby, z którą chcesz iść przez życie – skontaktuj się z nami.

Od czego możesz zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Przystąp do wypełnienia formularza na naszej stronie. Zostaw swoje dane kontaktowe, określ kogo szukasz, wskaż swój wiek.

Spotkanie

Spotkanie

Oczekuj na kontakt przedstawiciela naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. Na spotkaniu sprecyzujesz swoje oczekiwania dotyczące potencjalnego partnera/partnerki. Poprosimy Cię również o Twoje aktualne zdjęcie i dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości.

Randka

Randka

Zwieńczeniem naszej pracy będzie zaaranżowanie spotkania z osobą, które potencjalnie będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom. To jednak nic zobowiązującego! Jeżeli nasz wybór okaże się nietrafiony, przystąpimy do dalszych poszukiwań.

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani na wielu płaszczyznach różni się od randkowych portali. O czym konkretnie mowa?

Spotkania face-to-face

Spotkania face-to-face

W pierwszej kolejności nasz pracownik umawia osobiste spotkanie z każdym z kandydatów. Wówczas następuje poznanie oczekiwań dotyczących perspektywicznego partnera/partnerki oraz wypełnienie kwestionariusza osobowego

Aktualne zdjęcia singli

Aktualne zdjęcia singli

Nie musisz obawiać się rozbieżności między fotografią a rzeczywistością. To znacznie zredukuje szansę rozczarowania!

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawiązujesz kontakt z singlem, a nie z osobą, która ma już zobowiązana rodzinne

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Wszyscy zgłaszający się do nas kandydaci muszą wykazać, czy nie byli wcześniej karani

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

Bez presji i nacisków po odbytym spotkaniu obie strony decydują, czy zamierzają dalej się poznawać

Granica wieku

Granica wieku

Do naszego Centrum zapraszamy osoby, które ukończyły 25 rok życia.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.