Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Gniewino, Białogóra, Wierzchucino

Kim jesteśmy?

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to miejsce, w którym każda samotna osoba ma szansę poznać kandydata/kandydatkę na swoją drugą połowę. Wypracowane metody pozwalają nam parować osoby o podobnych wartościach i oczekiwaniach, czego zwieńczeniem jest stworzenie stabilnej relacji o solidnych podstawach.

Obecnie w związku z postępującą cyfryzacją poznawanie nowych osób za pośrednictwem portali randkowych jest proste i łatwodostępne, ale jednocześnie obarczone ryzykiem natknięcia sią na osobę, która odbiega od tego, za kogo się pierwotnie podaje. W efekcie trudniej jest zaufać i otworzyć się na drugiego człowieka przy kolejnych próbach. Kolejny aspekt dotyczy także braku czasu – wielu z nas jest mocno zapracowanych, codzienne tempo życia nie ułatwia poznawaniu nowych ludzi.

I właśnie na tym etapie z pomocą może przyjść nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. W naszej bazie jest wielu singli nie tylko z Gdańska, ale i okolic miejscowości Gniewino, Lisewo, Białogóra, Wierzchucino, Słuchowo, Prusewo, Bychowo, Perlino, Choczewo, Kurowo, Lubiatowo, Kopalino, Jackowo, Ciekocinko, Sasino, Strzeszewo, Zwartowo, Gościęcino, Tawęcino, Salino, Płaczewo, Kostkowo, Lisewo, Kniewo, Zamostne. Jeżeli tylko chcesz poznać drugą osobę, z którą możesz nawiązać nić porozumienia – skorzystaj z naszej pomocy!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

W naszej codziennej pracy na piedestale stawiamy indywidualne podejście do wszystkich zgłaszających się do nas kandydatów. Każdy może mieć inne oczekiwania - szanujemy to i wsłuchujemy się uważnie w te potrzeby. Co więcej eliminujemy ryzyko współpracy z nieuczciwymi osobami, które zatajają kluczowe informacje na swój temat, dotyczące np. karalności czy posiadanych dzieci. Na takie zachowania nie ma naszej zgody!

Zgłaszając się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani zaoszczędzisz także czas na indywidualnych poszukiwaniach. Dzięki temu nie narazisz się na niepotrzebne rozczarowania.

Działamy zgodnie z zasadami moralnymi, cenimy sobie uczciwość i poufność. Przyświecający nam cel to znalezienie drugiej, pasującej połówki dla osób, które oczekują naszego wsparcia.

Dysponujemy zróżnicowaną bazą kandydatów i kandydatek z okolic Gniewina, Lisewa, Białogóry, Wierzchucina, Lubiatowa, Kopalina, Jackowa, Ciekocinka, Sasina, Strzeszewa, Słuchowa, Prusewa, Bychowa, Perlina, Choczewa, Kurowa, Zwartowa, Gościęcina, Tawęcina, Salina, Płaczewa, Kostkowa, Lisewa, Kniewa, Zamostne. Nasi eksperci wiedzą jak skutecznie dobierać ludzi. Zaufaj ich wiedzy i doświadczeniu, a przed Tobą może otworzyć się zupełnie nowy rozdział w życiu! 

Każdy związek, którego źródła można upatrywać w naszym Centrum to dla nas najlepsza wizytówka. Wszystkie otrzymane zgłoszenia są poddawane dokładnej analizie – wszystko po to, abyśmy mogli działać jak najbardziej efektywnie. W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, że od naszych działań może zależeć Twoje szczęście!

Twoje spełnienie i satysfakcja z życia uczuciowego jest na wyciągnięcie ręki! Zgłaszając się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani stwarzasz sobie szansę na poznanie osoby, przed którą będziesz mógł w pełni się otworzyć.

Jeżeli tylko brakuje Ci czasu, albo przekonania do samodzielnego szukania partnera/partnerki – zgłoś się do nas! Wdrażamy nowoczesne metody i bazujemy na wiedzy z zakresu psychologii, która pozwoli na skuteczne dobieranie kandydatów/kandydatek na życiowych kompanów. Powiedz STOP swojemu dotychczasowemu samotnemu życiu i otwórz się na drugiego człowieka.

Jak to zrobić?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Zacznij od najprostszego - wypełnij nasz formularz kontaktowy. Zostaw swoje dane - z pewnością wkrótce się odezwiemy!

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z naszym konsultantem. Poznamy Cię bliżej - zarówno Twój charakter (kwestionariusz osobowy) jak i Twoje oczekiwania dotyczącego potencjalnego partnera/partnerki.

Randka

Randka

Najprzyjemniejsza część naszej pracy - umówienie Cię na randkę z osobą, z którą możesz złapać nić porozumienia. Jeżeli po spotkaniu uznasz, że ta relacja może mieć potencjał - po wzajemnej wymianie kontaktów zaczniecie się spotykać. Jeżeli jednak uznacie, że to nie jest TO - będziemy szukać dalej!

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani na wielu płaszczyznach różni się od randkowych portali. O czym konkretnie mowa?

Spotkania face-to-face

Spotkania face-to-face

W pierwszej kolejności nasz pracownik umawia osobiste spotkanie z każdym z kandydatów. Wówczas następuje poznanie oczekiwań dotyczących perspektywicznego partnera/partnerki oraz wypełnienie kwestionariusza osobowego

Aktualne zdjęcia singli

Aktualne zdjęcia singli

Nie musisz obawiać się rozbieżności między fotografią a rzeczywistością. To znacznie zredukuje szansę rozczarowania!

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawiązujesz kontakt z singlem, a nie z osobą, która ma już zobowiązana rodzinne

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Wszyscy zgłaszający się do nas kandydaci muszą wykazać, czy nie byli wcześniej karani

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

Bez presji i nacisków po odbytym spotkaniu obie strony decydują, czy zamierzają dalej się poznawać

Granica wieku

Granica wieku

Do naszego Centrum zapraszamy osoby, które ukończyły 25 rok życia.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.