Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Kosakowo, Mosty, Rewa, Dębogórze

Kim jesteśmy?

Idea przyświecająca załoźeniu Centrum Kojarzenia Par Zapoznani polega na tym, aby osoby poszukujące miłości i oparcia miały szansę znalezienia bratniej duszy. Związek oparty na zaufaniu, szacunku i szczerości ma szansę być tym właściwym na całe życie.

Obecne tempo życia może utrudniać poznawanie nowych osób do nawiązania relacji. Portale randkowe przyciągają nie tylko singli, którzy są otwarci na związek, ale i osoby, które chcą zamaskować istotne informacje o sobie. To z kolei może być źródłem konfliktów i nadszarpniętego zaufania, rzutującego później na trudności w nawiązywaniu kolejnych relacji.

I tu właśnie rozwiązaniem tego problemu może być nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. Jeżeli mieszkasz na terenie Gdańska i okolic miejscowości Kosakowo, Pierwoszyno, Mechelinki, Mosty, Rewa, Suchy Dwór, Kazimierz, Dębogórze- zgłoś się do nas, udowodnimy Ci, że możemy skutecznie pomóc w znalezieniu drugiej połowy. Dysponujemy bogatą bazą singli w różnym wieku. Nie musisz obawiać się rozczarowania i oszustwa – zawsze weryfikujemy wszystkich kandydatów.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

W naszej codziennej pracy praktykujemy indywidualne podejście do osób, które się do nas zgłaszają. Wspieramy ich w tym odważnym kroku, jakim jest otwarcie się na związek i na drugiego człowieka. Ponadto eliminujemy ryzyko udostępniania nieprawdziwych informacji na swój temat - wszelkie takie próby nie będą przez nas tolerowane.

Jeżeli mieszkasz na terenie Kosakowa, Pierwoszyna, Mechelinek, Mostów, Rewy, Suchego Dworu, Kazimierza, Dębogórza – pozwól sobie przedstawić innych singli z Twojej okolicy. Dzięki temu skrócisz swoją drogę poszukiwań i kto wie, może już wkrótce Twoje życie zmieni się o 180 stopni?

Pamiętaj – Twoje szczęście przekłada się na nasz sukces. Wszystkie kandydatury traktujemy z taką samą troską i zaangażowaniem. Mamy świadomość, że na szali jest dobrostan ludzi, którzy nam zaufali.

Dzięki działalności naszego Centrum Kojarzenia Par zyskasz cenny czas. Przedstawimy Ci takich kandydatów/kandydatki, którzy w największym stopniu mają szansę sprostać Twoim oczekiwaniom. 

Działamy zgodnie z zasadami etyki i moralności. Indywidualne podejście i uczciwość to kolejne wyróżniające nas cechy.

Przywiązujemy wagę do uwzględnionych przez Ciebie wymagań. Nieustannie aktualizujemy swoją wiedzę i wdrażamy autorskie programy, które pozwalają nam na skuteczne dobieranie osób w pary. Wszystkie nasze działania zmierzają do tego, aby dwie samotne osoby wyznające podobne wartości miały szansę wreszcie się odnaleźć i stworzyć udany związek oparty na solidnych podstawach, które nie będą dotyczyć wyłącznie aspektów fizycznych.

Daj sobie szansę i otwórz się na szczęśliwą relację! Sprawdź, jak działamy – nasz doradca przedstawi Ci krok po kroku jak wygląda nasza praca i jak blisko możesz być od znalezienia swojej drugiej połowy.

Jeżeli tylko czujesz, że osiągnąłeś stabilizację w pozostałych sferach życia, ale do całkowitego spełnienia brakuje Ci drugiej połówki – sprawdź nas! Kto wie, być może Twoja partnerka/partner jest już w naszej bazie?

Sprawdź!

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Zacznij od wypełnienia formularza na naszej stronie. Zaznacz, kogo szukasz i zostaw namiary do siebie.

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z naszym konsultantem. Omówicie wtedy oczekiwania względem potencjalnego partnera, wypełnisz też kwestionariusz osobowy, dzięki któremu będziemy mogli lepiej Cię poznać, a tym samym - efektywniej znaleźć kandydatów na spotkanie.

Randka

Randka

Kolejny krok to randka z wybraną przez nas osobą, która powinna być zgodna z Twoimi oczekiwaniami. To nic wiążącego! Możesz zarówno przystać na kontynuację tej znajomości, jak i poprosić nas o spotkania z kolejnymi osobami.

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani na wielu płaszczyznach różni się od randkowych portali. O czym konkretnie mowa?

Spotkania face-to-face

Spotkania face-to-face

W pierwszej kolejności nasz pracownik umawia osobiste spotkanie z każdym z kandydatów. Wówczas następuje poznanie oczekiwań dotyczących perspektywicznego partnera/partnerki oraz wypełnienie kwestionariusza osobowego

Aktualne zdjęcia singli

Aktualne zdjęcia singli

Nie musisz obawiać się rozbieżności między fotografią a rzeczywistością. To znacznie zredukuje szansę rozczarowania!

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawiązujesz kontakt z singlem, a nie z osobą, która ma już zobowiązana rodzinne

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Wszyscy zgłaszający się do nas kandydaci muszą wykazać, czy nie byli wcześniej karani

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

Bez presji i nacisków po odbytym spotkaniu obie strony decydują, czy zamierzają dalej się poznawać

Granica wieku

Granica wieku

Do naszego Centrum zapraszamy osoby, które ukończyły 25 rok życia.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.