Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Strzepcz, Tłuczewo, Miłoszewo

Kim jesteśmy?

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani ma łączyć osoby wyznające podobne wartości i cele życiowe. Dzięki temu single, którzy chcą stworzyć stabilny związek będą mieć szansę wzajemnie się odnaleźć i pracować nad zbudowaniem trwałej relacji.

Dzisiejszy świat napędza niejako szybkie tempo życia, co z kolei ma odzwierciedlenie w trudnościach ze znalezieniem swojej drugiej połowy. Wszechobecność internetu nakłania do korzystania z aplikacji randkowych jednak praktyka pokazuje, że łatwo wówczas paść ofiarą osób, które podają nieprawdziwe informacje na swój temat, szczególnie w zakresie stanu cywilnego czy aktualnego wyglądu. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i nerwy – zgłoś się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani – dysponujemy zróżnicowaną bazą singli z okolic miejscowości Strzepcz, Tłuczewo, Linia, Niepoczołowice, Potęgowo, Skrzeszewo, Załakowo, Bącz, Hopy, Miłoszewo, Nowa Huta, Bącz, . Może to być dla Ciebie szansą na znalezienie życiowego partnera/partnerki – sprawdź nas!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Robimy wszystko, by jak najskuteczniej działać i parować ze sobą osoby o zbliżonym temperamencie i oczekiwaniach. Z odpowiednią troską podchodzimy do kwestii wymagań dotyczących potencjalnych partnerów. Szanujemy także powierzane nam poufne informacje i nie wykorzystujemy ich do celów innych niż te, które są związane z potrzebami prowadzenia naszej działalności. Weryfikujemy także to, co słyszymy od kandydatów - pozwoli to uniknąć rozczarowań i koloryzowania rzeczywistości, szczególnie w zakresie takich aspektów jak stan cywilny. Nie ma naszej zgody na nieuczciwość!

Te wszystkie podejmowane przez nas kroki sprawiają, że oszczędzasz swój czas. Teren naszego działania obejmuje Strzepcz, Tłuczewo, Miłoszewo, Nowa Huta, Bącz, Linia, Niepoczołowice, Potęgowo, Skrzeszewo, Załakowo, Bącz, Hopy. Kto wie, może w naszych zasobach czeka już na Ciebie Twoja życiowa partnerka/partner?

Miarą naszego sukcesu są szczęśliwe trwające związki, które powstały za naszym wstawiennictwem. Wiemy, jak trudne może być znalezienie życiowego towarzysza, dlatego każde zgłoszenie traktujemy z taką samą troską i uważnością. Wszystkie nasze poczynania są zgodne ze standardami etycznymi, praktykujemy też życzliwe podejście do zgłaszających się do nas kandydatów. Dzięki temu wyróżniamy się skutecznością, o czym świadczą stabilne relacje, do których mogliśmy się przyczynić.

Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu nadszedł czas na nowy etap, masz już dość samotności i czujesz, że Twoja codzienność mogłaby wyglądać o wiele lepiej, gdyby u Twojego boku był zaufany partner – sprawdź nas! Zgłosiło się do nas wielu singli z okolic Strzepcza, Tłuczewa, Miłoszewa, Nowej Huty, Bącza, Linii, Niepoczołowic, Potęgowa, Skrzeszewa, Załakowa, Bącza, Hop co powinno ułatwić znalezienie odpowiedniej kandydatury.

Misją naszego Centrum Kojarzenia Par jest połączenie osób, które oczekują stworzenia trwałej relacji.

Za naszym pośrednictwem możesz w prosty sposób ułatwić sobie tę ścieżkę poszukiwań.

Od czego zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Podaj dane w formularzu na naszej stronie. Wskaż swój wiek, płeć oraz kogo szukasz (M/K)

Spotkanie

Spotkanie

Wkrótce odezwie się do Ciebie nasz przedstawiciel celem umówienia spotkania. Wówczas będziesz mieć okazję doprecyzowania kogo szukasz, a dzięki wypełnieniu kwestionariusza osobowego będziemy mogli lepiej Cię poznać

Randka

Randka

Ostatni etap tego procesu wyraża się w zaaranżowaniu spotkania z osobą, które ma szansę odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Jeżeli jednak uznasz, że to nie jest to - przedstawimy Ci kolejnego kandydata/kandydatkę

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani znacząco różni się od randkowych serwisów. W jakich obszarach?

Spotkania z kandydatami

Spotkania z kandydatami

Przedstawiciel naszego Centrum zawsze spotyka się z każdą z osób, która chce dołączyć do naszej bazy. Wówczas w życzliwej atmosferze omawiamy oczekiwania dotyczące przyszłego partnera/partnerki i udostępniamy kwestionariusz osobowy, co pozwoli nam lepiej Cię poznać.

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Nie musisz obawiać się, że przedstawimy Cię osobie z przeszłością kryminalną, jeżeli tego nie chcesz.

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Wszystko po to, aby uniknąć współpracy z osobami, które mają nierozwiązane sprawy rodzinne

Limit wiekowy

Limit wiekowy

Mamy dolną granicę wieku wynoszącą 25 lat

Aktualne zdjęcia

Aktualne zdjęcia

Wiesz dokładnie, jak będzie wyglądać druga strona. Bez koloryzowania i fotografii z przeszłości!

Decyzja

Decyzja

Po spotkaniu obie strony decydują, czy przedstawiony kandydat/kandydatka potencjalnie spełnia ich oczekiwania czy powinniśmy szukać kolejnej osoby.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.