Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Kolbudy, Kowale, Borkowo, Straszyn

Kim jesteśmy?

Misją naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani jest znalezienie odpowiedniego kandydata/kandydatki na partnera. Dzięki nam udało się już połączyć wiele osób, które wyznają wspólne wartości i mają podobne oczekiwania dotyczące relacji. W przypadku naszego ośrodka dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, które umożliwiają dobieranie podobnych do siebie osób. Samodzielne poszukiwanie drugiej połowy np. za pośrednictwem portali randkowych może być zgubne. W sieci każdy może poczuć się anonimowy i podawać nieprawdziwe informacje na swój temat. W sytuacji, gdy dotyczy to np. fałszowania swojego stanu cywilnego czy wyglądu – gdy raz padnie się ofiarą takiej osoby, wówczas próba otwarcia się przed nową osobą może być trudna. Rozwiązaniem takich problemów będzie zgłoszenie się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. W naszych zasobach dysponujemy zróżnicowaną bazą singli mieszkających na terenie Kolbud, Kowali, Borkowa, Straszyna, Łapina, Czapielska, Jodłowna, Pomlewa, Szklanej Góry, Mierzeszyna, Przywidza.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Do każdego kandydata podchodzimy zawsze z otwartością i uważnie wsłuchujemy się w jego potrzeby. Dzięki temu możemy skutecznie dopasować kandydatów do stworzenia związku. Co więcej, przykładamy także wagę do weryfikowania informacji na temat zgłaszających się do nas osób. To z kolei eliminuje ryzyko oszustw.

Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu nadszedł czas na zmianę i jesteś w gotowości do stworzenia stabilnego związku, a jednocześnie mieszkasz na terenie takich miast jak Kolbudy, Kowale, Borkowo, Straszyn, Łapino, Czapielsk, Jodłowno, Pomlewo, Szklana Góra, Mierzeszyn, Przywidz lub okolice – dobrze trafił-eś/-aś! Z chęcią pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniej osoby, z którą być może uda Ci się spędzić resztę Twojego życia. W naszej pracy stosujemy nowoczesne metody działania, które pozwalają nam na skuteczne weryfikowanie oczekiwań oraz poglądu na życie osób, które się do nas zgłaszają. To wszystko w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam prowadzić efektywne działania. Jeśli szukasz swojej drugiej połowy na terenie Jodłowna, Pomlewa, Szklanej Góry, Mierzeszyna, Przywidza, Kolbud, Kowali, Borkowa, Straszyna, Łapina, Czapielska, – z ochotą przystąpimy do udzielenia Ci koniecznego wsparcia..

W Centrum Kojarzenia Par Zapoznani możesz poznać swojego partnera/partnerkę na resztę życia. W poszukiwania odpowiednich kandydatów poświęcamy odpowiednio dużo czasu i energii. Cała procedura odbywa się w sposób dyskretny, a przedstawione oferty uwzględniają oczekiwania zgłaszane na samym początku. Wszystkie osoby, z którymi nawiązujemy współpracę znamy osobiście, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować jedynie sprawdzone kandydatury z okolic Kolbud, Kowali, Borkowa, Straszyna, Łapina, Czapielska, Jodłowna, Pomlewa, Szklanej Góry, Mierzeszyna, Przywidza. Stwarzamy przestrzeń do poznania nowych osób, które mają podobne oczekiwania i cele w życiu.

Decyzja o zgłoszeniu się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani może odmienić Twoje życie o 180 stopni. Jeżeli doszedłeś/doszłaś do wniosku, że w Twoim życiu jest miejsce do stworzenia związku z inną osobą – warto pomóc szczęściu i zgłosić się do sprawdzonego miejsca, w którym eksperci pomogą znaleźć Twoją bratnią duszę. To wszystko może odbyć się w kilku prostych krokach, począwszy od…

Od czego warto zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Wypełnienia formularza na naszej stronie. Zaznacz tam swoją płeć, wiek i dane do kontaktu. Wkrótce nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu umówienie na spotkania

Spotkanie

Spotkanie

Konsultant z naszego Centrum Kojarzenia Par zaprosi Cię do uzupełnienia kwestionariusza, dzięki któremu będziemy mogli lepiej Cię poznać oraz Twoje oczekiwania względem potencjalnego partnera/partnerki

Randka

Randka

Sfinalizowanie tych ustaleń będzie wyrażać się w umówieniu Cię na spotkania z osobą, która naszym zdaniem może odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pod wieloma względami przewyższa portale randkowe. Co o tym świadczy?

Aktualne fotografie

Aktualne fotografie

Nie musisz obawiać się, że na spotkaniu zjawi się osoba, której wygląd zupełnie odbiega od przedstawionego wcześniej zdjęcia

Spotkania z przedstawicielem centrum

Spotkania z przedstawicielem centrum

Wówczas z uwagą wysłuchujemy oczekiwań dotyczących drugiej strony oraz poznajemy lepiej naszego kandydata/kandydatkę.

Dolna granica wieku

Dolna granica wieku

Pomagamy osobom od 25 roku życia

Weryfikacja karalności i stanu cywilnego

Weryfikacja karalności i stanu cywilnego

Dzięki temu redukujemy ryzyko rozczarowań i współpracy z osobami, które chcą zataić ważne informacje o sobie

Wybór

Wybór

spotkaniu masz szansę zdecydować, czy nasza propozycja okazała się słuszna czy szukamy dalej.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.