Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Wejherowo, Rumia, Reda

Kim jesteśmy?

Zapoznani to profesjonalna agencja matrymonialna, której celem jest ułatwienie procesu poszukiwania partnera osobom, które mają mało wolnego czasu. Osoby, które szukają wymarzonego towarzysza, mają możliwość zrealizowania swojego życzenia w naszym centrum. Dbamy o to, aby nasi klienci byli świadomi warunków współpracy oraz aby wszyscy zaangażowani mieli szczere i uczciwe podejście do znalezienia miłości.

W dzisiejszych czasach wiele osób ma problem z niewystarczającą ilością wolnego czasu, co skutkuje trudnościami w znalezieniu odpowiedniego partnera. Istnieje wiele internetowych platform randkowych, jednak nie są one całkowicie pozbawione ryzyka. Ludzie mogą łatwo skłamać na temat swojego stanu cywilnego, wieku czy wyglądu, a to tylko wierzchołek góry lodowej! Uniknięcie takich niefortunnych scenariuszy można zrobić z pomocą usług, które świadczy nasza firma Zapoznani.

Jeśli jesteś mieszkańcem Elbląga, Pasłęka, Tolkmicka, Gronowa Elbląskiego, Młynar, Godkowa, Markusów, Milejewa lub Rychlik, gwarantujemy Ci znalezienie zgodnych singli, którzy mieszkają w Twojej okolicy.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Dowodem na to, że nasze Centrum jest przydatne jest to, że nasi klienci są zadowoleni i odnoszą sukcesy w znajdowaniu związków. Dzieje się tak dlatego, że poważnie traktujemy wszystkie wymagania podane nam przez osoby poszukujące partnerów, aby nie marnować niczyjego czasu. Nasz zespół składa się z ekspertów w dziedzinie psychologii i to przyczynia się do naszego sukcesu w pomaganiu ludziom w znalezieniu kompatybilnych meczów.

Bardzo dbamy o to, aby osoby znajdujące się w naszej bazie były godne zaufania i uczciwe. Dokładnie sprawdzamy kandydatów z Elbląga, Pasłęka, Tolkmicka, Gronowa Elbląskiego, Młynar, Godkowa, Markusów, Milejewa, Rychlik, aby mieć pewność, że nie przyjmiemy nikogo, kto kłamie lub podaje fałszywe informacje o swoim stanie cywilnym lub historii kryminalnej. Dołączając do naszego Matchmaking Center możesz być spokojny, że się nie zawiedziesz.

Sposób w jaki działamy jest całkowicie etyczny. Jako profesjonaliści jesteśmy dyskretni i wierni. Warunki naszej umowy są przejrzyste i oparte na wzajemnej wierze. Naszą misją jest pomóc Ci szybciej znaleźć bratnią duszę.

Posiadamy bogaty zbiór zgłoszeń z terenów miejskich takich jak Elbląg, Pasłęk, Tolkmicko, Gronowo Elbląskie, czy Młynary. Jeśli szukasz swojego romantycznego partnera, z którym spędzisz resztę życia, daj sobie możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów.

Nieustannie staramy się udoskonalać techniki, które pozwolą na jeszcze bardziej udane kojarzenie osób o tych samych przekonaniach. Jest to ważne dla stworzenia stałego związku opartego na szacunku i realizacji wspólnych celów.

Czy jesteś już wyczerpany samotnością? Czy nie wiesz jak i gdzie znaleźć kogoś, z kim mógłbyś dzielić resztę swojego życia? Czy tęsknisz za komfortem towarzysza? Czy pragniesz mieć rodzinę i cieszyć się wszystkimi jej zaletami? Odpowiedź jest tuż przed Tobą! Nasze Centrum Zapoznani może pomóc Ci zrealizować swoje aspiracje. Cały proces odbywa się w otoczeniu pełnego zrozumienia i życzliwości. Nie zwlekaj – Twój czas jest ograniczony! Daj sobie szansę na przeżycie czegoś fantastycznego.

Od czego zacząć?

To wszystko jest prostsze niż myślisz.

Formularz

Formularz

Zacznij od wypełnienia formularza na naszej stronie. Podaj swoją płeć, wiek, zaznacz kogo szukasz (kobieta/mężczyzna) i zostaw swoje dane kontaktowe.

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z nami w dogodnym miejscu w ramach potwierdzenia ustaleń i oczekiwań względem Twojej drugiej połowy. Pamiętaj o zabraniu aktualnego zdjęcia oraz dokumentu tożsamości.

Randka

Randka

Kolejny etap to umówienie Cię na spotkanie z osobą, która może Cię potencjalnie zainteresować. Po zakończeniu randki decydujesz, czy chcesz kontynuować tę znajomość czy może mamy szukać kolejnej kandydatki/kandydata.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od portali randkowych. Co za tym przemawia?

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Nie musisz obawiać się, że natkniesz się na osobę, która zamierza prowadzić podwójne życie ukrywając informacje o posiadanej rodzinie.

Spotkania “twarzą w twarz”

Spotkania “twarzą w twarz”

Przedstawiciel naszego centrum spotyka się z każdą zgłaszającą się do nas osobą na neutralnym gruncie. Dzięki możliwości osobistego poznania się wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i oczekiwania dotyczące potencjalnego kandydata/kandydatki na partnera.

Zdjęcia

Zdjęcia

w naszej bazie gromadzimy wyłącznie aktualne zdjęcia kandydatów. To pozwoli uniknąć rozczarowań!

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności - to redukuje ryzyko natknięcia się na oszustów.

Przedział wiekowy

Przedział wiekowy

Dolna granica wieku dotycząca zgłaszających się do nas osób wynosi 25 lat.

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

po spotkaniu kandydaci określają, czy chcą kontynuować tę znajomość czy też nie.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.