Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Chwaszczyno, Warzenko, Rębiska, Kielno, Banino

Kim jesteśmy?

Jeżeli czujesz, że bycie singlem przestało być dla Ciebie odpowiednim stanem – wówczas z pomocą może przyjść nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. To miejsce, w którym w życzliwej atmosferze możesz poznać osobę, z którą możesz stworzyć stabilny związek opierający się na mocnych fundamentach. 

Doskwiera Ci samotność? Brak czasu utrudnia poszukiwania kandydatów/kandydatek na partnera życiowego? Możemy Ci pomóc! Portale randkowe mogą niekiedy dostarczać rozczarowań – zarówno w kontekście osób, które podają się za wolne, chociaż w tle wciąż są partnerzy, jak i tych, które zamieszczają nieaktualne lub nie swoje zdjęcia. Takie negatywne przygody mogą budzić niechęć do dalszego poznawania osób w sieci. Zgłaszając się do naszego Centrum Kojarzenia Par masz szansę poznać inne samotne osoby mieszkające na terenie Chwaszczyna, Warzenka i Warzna, Rębisk, Kielna, Miszewka i Miszewa, Tokar, Banina, Rębiechowa Przodkowa.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Przykładamy dużą wagę do oczekiwań, które są nam zgłaszane i dotyczą potencjalnych kandydatów/kandydatek na życiowych towarzyszy. Wiemy, że cały ten proces może dostarczać wielu emocji dlatego robimy wszystko, aby ograniczyć ewentualne rozczarowania wynikające z niefortunnego doboru osób. Nie tolerujemy też kłamstwa i wszelkich prób, które dotyczą istotnego zatajania informacji.

To wszystko przekłada się zarówno na naszą efektywność, jak i oszczędność Twojego czasu. Jeżeli zamieszkujesz okolice takich miast jak Chwaszczyno, Warzenko, Rębiska, Kielno, Miszewko, Miszewo, Tokary, Banino, Rębiechowo, Przodkowo – skorzystaj z naszej pomocy. Nieustannie rozszerzamy grono osób, z którymi współpracujemy i którym możemy pomóc w znalezieniu drugiej połowy. Jak to robimy? Przede wszystkim uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania dotyczące drugiej strony. To nie koniec – wstępnie weryfikujemy naszych kandydatów, sprawdzamy, czy podane przez nich informacje dotyczące np. stanu cywilnego są prawdziwe. Pracujemy na nowoczesnych narzędziach i nieustannie aktualizujemy naszą wiedzę z zakresu psychologii.

Dokładamy wszelkich starań prowadzących do tego, aby dwójka pasujących do siebie osób miała szansę się poznać i spróbować życia we dwójkę. Dochowujemy tajemnicy zawodowej i działamy z poszanowaniem zasad moralnych.

Możliwość stworzenia stabilnego związku jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie warto dłużej spędzać życia w samotności – daj sobie szansę na stworzenie trwałej relacji, która Cię uszczęśliwi. Dzięki temu będziesz miał zaufaną osobę, życiowego partnera do spędzania czasu i powierzania swoich sekretów oraz wzajemnego oparcia.

Zamiast biernie czekać – skorzystaj z pomocy naszego Centrum Kojarzenia Par.

Od czego zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Uzupełnij pola w naszym formularzu kontaktowym. Podaj swoją płeć, wiek oraz informację o tym, kogo szukasz

Spotkanie

Spotkanie

Kolejny etap stanowi spotkanie z naszym przedstawicielem - wypełnisz wówczas kwestionariusz osoby, co ułatwi prace nad szukaniem potencjalnych kandydatów. Pamiętaj zabrać ze sobą aktualne zdjęcie oraz dowód osobisty (wymóg konieczny!)

Randka

Randka

Umówimy Cię na randkę z osobą, która powinna potencjalnie odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Jeśli jednak wspólnie uznacie, że to nie jest to - nic straconego! Przystąpimy do wzmożonych i wnikliwych poszukiwań

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani znacząco różni się od randkowych serwisów. W jakich obszarach?

Spotkania z kandydatami

Spotkania z kandydatami

Przedstawiciel naszego Centrum zawsze spotyka się z każdą z osób, która chce dołączyć do naszej bazy. Wówczas w życzliwej atmosferze omawiamy oczekiwania dotyczące przyszłego partnera/partnerki i udostępniamy kwestionariusz osobowy, co pozwoli nam lepiej Cię poznać.

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Nie musisz obawiać się, że przedstawimy Cię osobie z przeszłością kryminalną, jeżeli tego nie chcesz.

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Wszystko po to, aby uniknąć współpracy z osobami, które mają nierozwiązane sprawy rodzinne

Limit wiekowy

Limit wiekowy

Mamy dolną granicę wieku wynoszącą 25 lat

Aktualne zdjęcia

Aktualne zdjęcia

Wiesz dokładnie, jak będzie wyglądać druga strona. Bez koloryzowania i fotografii z przeszłości!

Decyzja

Decyzja

Po spotkaniu obie strony decydują, czy przedstawiony kandydat/kandydatka potencjalnie spełnia ich oczekiwania czy powinniśmy szukać kolejnej osoby.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.