Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Puck, Żelistrzewo, Mrzezino

Kim jesteśmy?

Idea naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani opiera się na połączeniu dwóch samotnych dusz, które łączą wspólne wartości i chęć zbudowania stabilnego związku. Jeżeli tylko czujesz, że do pełni szczęścia w Twoim życiu brakuje jedynie zaufanego partnera lub partnerki – dobrze trafił-eś/-aś! W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie poznawanie nowych osób jest łatwe tylko z pozoru – na portalach randkowych łatwo udawać kogoś, kim się nie jest. Natknięcie się na osoby, które mocno koloryzują rzeczywistość może spowodować wywołanie blokady wewnętrznej i trudności w poznawaniu nowych osób. Korzystając z usług Centrum Kojarzenia Par możesz mieć pewność, że nie padniesz ofiarą takiej sytuacji. Nasi pracownicy weryfikują tożsamość zgłaszających się kandydatów, dzięki czemu możesz spać spokojnie! Jeżeli tylko pochodzisz z Gdańska, albo okolicznych miast takich jak Puck, Mechowo, Połczyno, Zdrada, Sławutowo, Żelistrzewo, Rzucewo, Mrzezino, Połchowo, Smolno, Rekowo Górne, Widlino, Darżlubie, Osłonino – z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy mieć w bazie osoby, które potencjalnie będą spełniać Twoje oczekiwania.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Na pierwszym miejscu stawiamy otwartość wobec kandydatów oraz chęć uważnego wsłuchania się w ich potrzeby. Wszelakie próby ukrycia istotnych informacji nie będą spotykały się z naszym poparciem. Zapewnienie atmosfery pełnej zaufania to podstawa! Nie musisz zatem obawiać się, że spotka Cię rozczarowanie wynikające z zainwestowania czasu w osobę, która od samego początku znajomości będzie Cię oszukiwać. Mieszkasz w okolicach Pucka, Mechowa, Połczyna, Zdrady, Sławutowa, Żelistrzewa, Rzucewa, Mrzezina, Połchowa, Smolna, Rekowa Górnego, Widlina, Darżlubia, Osłonina ? Zgłoś się do nas i otwórz się na możliwość poznania innych singli, które tak jak Ty szukają bliskości.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani wyróżnia indywidualne podejście, bezcenne doświadczenie oraz wiedza psychologiczna. Autorskie metody pozwalają nam na skuteczne łączenie osób w pary. Każdy związek, który powstał dzięki zgłoszeniu do naszego Centrum jest dla nas największą nagrodą i zwieńczeniem naszych starań.

Jeżeli w Twoim życiu nadszedł etap, na którym chcesz poznać kogoś, z kim będziesz mieć szansę stworzenia udanego duetu – pozwól nam w tym pomóc. Zaoszczędzisz cenny czas na poszukiwaniach i ograniczysz ryzyko natknięcia się na osobę, która totalnie nie będzie wpisywać się w Twoje oczekiwania. Mamy doświadczenie w tym co robimy – znamy się na ludziach i potrafimy to skutecznie wykorzystać!

Zrób pierwszy krok i zgłoś się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. Dzięki temu być może zbliżysz się do zmiany swojego dotychczasowego życia o 180 stopni!

Jeżeli chcesz, aby Twoje życie zostało wzbogacone obecnością drugiej połówki, nie chcesz już dłużej znosić samotności – daj sobie szansę! Robimy wszystko, aby ułatwić Ci możliwość poznania drugiej połowy. Los raczej nie sprawi, że Twój życiowy partner/partnerka sam/-a zapuka do Twoich drzwi. Daj szansę szczęściu i skorzystaj z wsparcia, jakie oferujemy!

Od czego najlepiej zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Przystąp do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie. Zaznacz, kogo szukasz (mowa o płci), podaj swój wiek i dane kontaktowe.

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z naszym konsultantem. Określ swoje oczekiwania, zabierz ze sobą dowód osobisty i zdjęcie.

Randka

Randka

Kolejny krok wyraża się w spotkaniu z osobą, która według nas może spełniać Twoje kryteria. To jednak nie musi być koniec poszukiwań. Jeżeli uznasz, że między Wami nie będzie chemii - umówimy Cię na kolejne spotkanie.

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani na wielu płaszczyznach różni się od randkowych portali. O czym konkretnie mowa?

Spotkania face-to-face

Spotkania face-to-face

W pierwszej kolejności nasz pracownik umawia osobiste spotkanie z każdym z kandydatów. Wówczas następuje poznanie oczekiwań dotyczących perspektywicznego partnera/partnerki oraz wypełnienie kwestionariusza osobowego

Aktualne zdjęcia singli

Aktualne zdjęcia singli

Nie musisz obawiać się rozbieżności między fotografią a rzeczywistością. To znacznie zredukuje szansę rozczarowania!

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawiązujesz kontakt z singlem, a nie z osobą, która ma już zobowiązana rodzinne

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Wszyscy zgłaszający się do nas kandydaci muszą wykazać, czy nie byli wcześniej karani

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

Bez presji i nacisków po odbytym spotkaniu obie strony decydują, czy zamierzają dalej się poznawać

Granica wieku

Granica wieku

Do naszego Centrum zapraszamy osoby, które ukończyły 25 rok życia.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.