Ogłoszenia matrymonialne Trójmiasto

Biuro matrymonialne - Olsztyn, Mrągowo

Kim jesteśmy?

Wizją Centrum Kojarzenia Par „Zapoznani” jest łączenie ludzi i stworzenie warunków do rozwoju silnych, znaczących relacji opartych na podstawowych zasadach, takich jak zaufanie, lojalność, uczciwość i intymność. Staramy się zapewnić optymalne filary, aby osoby mogły znaleźć towarzystwo z kimś, z kim są naprawdę jak bliskie dusze.

Pomimo wielu osiągnięć technologicznych, w dzisiejszych czasach dość wyraźnie widać, że większość z nas odczuwa chroniczny brak czasu. Obowiązki zawodowe często utrudniają znalezienie kogoś wyjątkowego. Mimo, że istnieje wiele portali randkowych, okazały się one mało wiarygodne, ponieważ często dochodzi na nich do oszustw dotyczących wieku i stanu cywilnego. W „Zapoznani” rozumiemy te problemy i dlatego otworzyliśmy naszą działalność – aby zapewnić Ci bezpieczne miejsce, w którym Twoje poszukiwania prawdziwej miłości mogą być udane!

Znajdujesz się w Olsztynie, Mrągowie, Szczytnie lub pobliskich okolicach? Jeśli tak, to możesz skorzystać z naszej bogatej oferty i bazy singli, którzy chętnie znajdą swoją idealną partię. Nie przegap tej niesamowitej okazji na miłość!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Wierzymy, że uczciwość jest niezbędna do budowania prawdziwych relacji i zmniejszenia ryzyka oszustwa. Zdecydowanie sprzeciwiamy się wszelkim próbom zatajania istotnych danych osobowych przed innymi użytkownikami, ponieważ prowadzi to jedynie do rozczarowań w przyszłości. W celu stworzenia bezpiecznego środowiska dla wszystkich, staramy się utrzymać aktualne informacje, abyś mógł z łatwością kontynuować z nami poszukiwanie znaczących relacji.

Nie bój się nam zaufać – z naszym wsparciem będziesz miał potencjał poznać singli, którzy mieszkają w Olsztynie, Mrągowie i Szczytnie. Dzięki naszej pomocy będziesz miał niesamowitą szansę na znalezienie kogoś wyjątkowego, kto będzie dla Ciebie idealny!

Naszym priorytetem jest upewnienie się, że wszystkie Twoje oczekiwania wobec partnera są spełnione. W ten sposób możemy zagwarantować, że nie zostaniesz przedstawiony komuś, kto nie spełnia Twoich oczekiwań. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu opracowaliśmy systemy, które ułatwiają nam dobieranie par i czerpanie z wiedzy psychologicznej, co pomaga nam usprawnić nasze działania i w efekcie przynosi zadowolenie klientów.

W naszym Centrum intensywnie podkreślana jest wiarygodność i przestrzeganie zasad etycznych. Dzięki temu udało nam się zbudować nienaganną reputację w branży, co znacznie ułatwia poszukiwania partnera na całe życie. Rozumiemy, jak ważne jest, aby pragnienia obu stron były zgodne ze sobą podczas tworzenia silnego fundamentu związku – dlatego tak bardzo staramy się, aby wzajemny szacunek i chęć poznania siebie były kluczowymi elementami każdego dopasowania. 

Jeśli samotność stała się częścią Twojego życia, pozwól, aby nasze Centrum „Zapoznani” pomogło Ci znaleźć prawdziwą miłość. Obsługujemy osoby mieszkające m.in. w Olsztynie, Mrągowie i Szczytnie, mając na celu danie im szansy na spotkanie idealnego partnera, który spełni wszystkie ich początkowe oczekiwania. Skorzystaj z okazji, aby stworzyć idealny związek z kimś wyjątkowym!

Kto wie, może jesteś o kilka kliknięć od spotkania swojej bratniej duszy? Jeśli zgiełk codziennego życia nie pozostawia miejsca na spotkania z innymi lub jeśli portale randkowe online nie są dla Ciebie wystarczająco godne zaufania – nie szukaj dalej! Oto Twoja szansa na znalezienie kogoś, z kim będziesz mógł dzielić wszystkie aspekty życia.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy przeprowadzą Cię przez proces poszukiwania i połączą z osobami z różnych lokalizacji, takich jak Olsztyn, Mrągowo czy Gdańsk. Razem staramy się stworzyć bezpieczne środowisko dla długotrwałych relacji!

Jak przekuć te marzenia w działanie?

Formularz

Formularz

Zacznij od wypełnienia formularza, w którym podasz swoją płeć, wskażesz kogo szukasz (kobieta/mężczyzna) i zostawisz nam swoje dane kontaktowe.

Spotkanie

Spotkanie

Kolejny etap stanowi spotkanie z naszym przedstawicielem. Pamiętaj o zabraniu swojego dowodu osobistego oraz aktualnej fotografii.

Poszukiwania

Poszukiwania

Po doprecyzowaniu Twoich oczekiwań zajmiemy się znalezieniem osoby, która ma szansę Cię zainteresować.

Randka

Randka

Efektem naszych działań będzie umówienie Waszej randki - po jej zakończeniu określisz, czy to właśnie ta osoba, którą chcesz dalej poznawać czy może mamy umówić Cię na kolejne spotkanie.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od portali randkowych. Co za tym przemawia?

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Nie musisz obawiać się, że natkniesz się na osobę, która zamierza prowadzić podwójne życie ukrywając informacje o posiadanej rodzinie.

Spotkania “twarzą w twarz”

Spotkania “twarzą w twarz”

Przedstawiciel naszego centrum spotyka się z każdą zgłaszającą się do nas osobą na neutralnym gruncie. Dzięki możliwości osobistego poznania się wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i oczekiwania dotyczące potencjalnego kandydata/kandydatki na partnera.

Zdjęcia

Zdjęcia

w naszej bazie gromadzimy wyłącznie aktualne zdjęcia kandydatów. To pozwoli uniknąć rozczarowań!

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności - to redukuje ryzyko natknięcia się na oszustów.

Przedział wiekowy

Przedział wiekowy

Dolna granica wieku dotycząca zgłaszających się do nas osób wynosi 25 lat.

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

po spotkaniu kandydaci określają, czy chcą kontynuować tę znajomość czy też nie.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.