Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Kartuzy, Chmielno, Ostrzyce, Sierakowice, Sianowo

Kim jesteśmy?

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to miejsce, w którym single z okolic Kartuz, Grzybna, Łapalic, Chmielna, Miechucina, Borucina, Krzesznej, Ostrzyc, Somonina, Goręczyna, Sierakowic, Sianowa, Gowidlina, Podjazów, Rokity mają szansę znalezienia osoby, z którą można zbudować stabilny i satysfakcjonujący związek. W dzisiejszym świecie ludzie cierpią z powodu chronicznego braku czasu. To z kolei nie pozostaje bez wpływu na relacje międzyludzkie. Rozwiązanie mogą stanowić portale randkowe – bazowanie na nich może jednak być ryzykowne i dostarczać powodów do rozczarowań. Z czego to wynika? Poczucie anonimowości w internecie może powodować, że niektóre osoby będą wykorzystywać to narzędzie w sposób niezgodny z założeniami. Tuszowanie informacji o swoim statusie cywilnym czy innych istotnych kwestiach może być źródłem rozczarowań. Aby uniknąć zranienia i zwiększyć swoje szanse na znalezienie miłości – warto skorzystać z tego, co ma do zaoferowania Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. Bogata baza singli z okolic Krzesznej, Ostrzyc, Somonina, Goręczyna, Sierakowic, Sianowa, Gowidlina, Podjazów, Rokity, Kartuz, Grzybna, Łapalic, Chmielna, Miechucina, Borucina, nowoczesne metody pracy – to wszystko może być w Twoim zasięgu!

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Zanim przystąpimy do poszukiwań - zawsze z uwagą wsłuchujemy się w oczekiwania dotyczące potencjalnej kandydatki/kandydata. Każda zgłaszająca się do nas osoba ma inne potrzeby względem drugiej osoby - naszym zadaniem jest stworzyć skuteczny rys psychologiczny, dzięki czemu będziemy mogli przedstawić na spotkaniu odpowiednią osobę.

Wszelkie próby polegające na zafałszowaniu rzeczywistości nie są przez nas tolerowane – uczciwość to dla nas kluczowa wartość. Korzystając z usług Centrum Kojarzenia Par Zapoznani możesz liczyć na indywidualne podejście i pomoc oraz możliwość poznania singli z okolic miejscowości Kartuzy, Grzybno, Łapalice, Chmielno, Miechucino, Borucino, Krzeszna, Ostrzyce, Somonino, Goręczyno, Sierakowice, Sianowo, Gowidlino, Podjazy, Rokity.

Naszym celem jest stworzenie takiej przestrzeni, w której otwarci na związek single mają szansę wzajemnie się poznać i odkryć, czy są dla siebie bratnimi duszami. W naszych działaniach kierujemy się dyskrecją i zapewnieniem komfortowej atmosfery. Wszyscy kandydaci, którzy się do nas zgłaszają są wstępnie weryfikowani – nie ma zatem obaw, że natkniesz się na osobę, która zataja informacje na swój temat (np. w kontekście trwającego małżeństwa). 

Jeżeli chcesz odmienić swoje życie i poznać wartościową osobę, którą będziesz mieć szansę bliższego poznania – jesteś w dobrym miejscu! Zapomnij o samotności i braku zaufanego partnera – zrób pierwszy krok w celu zmiany tej sytuacji.

Od czego warto zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Przystąp do wypełnienia formularza na naszej stronie. Zaznacz kogo szukasz oraz ile masz lat. Nie zapomnij o pozostawieniu danych kontaktowych!

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z nami w celu poznania zarówno Ciebie jak i Twoich oczekiwań. Taka rozmowa odbywa się na neutralnym gruncie, w życzliwej atmosferze - wszystko dla Twojego komfortu.

Randka

Randka

Umówimy Cię na spotkanie z wybranym przez nas singlem z Twoich stron. Wówczas uznasz, czy nasz wybór był trafny czy może zacząć dalsze poszukiwania.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani pod wieloma względami przewyższa portale randkowe. Co o tym świadczy?

Aktualne fotografie

Aktualne fotografie

Nie musisz obawiać się, że na spotkaniu zjawi się osoba, której wygląd zupełnie odbiega od przedstawionego wcześniej zdjęcia

Spotkania z przedstawicielem centrum

Spotkania z przedstawicielem centrum

Wówczas z uwagą wysłuchujemy oczekiwań dotyczących drugiej strony oraz poznajemy lepiej naszego kandydata/kandydatkę.

Dolna granica wieku

Dolna granica wieku

Pomagamy osobom od 25 roku życia

Weryfikacja karalności i stanu cywilnego

Weryfikacja karalności i stanu cywilnego

Dzięki temu redukujemy ryzyko rozczarowań i współpracy z osobami, które chcą zataić ważne informacje o sobie

Wybór

Wybór

spotkaniu masz szansę zdecydować, czy nasza propozycja okazała się słuszna czy szukamy dalej.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.