Ogłoszenia matrymonialne Trójmiasto

Biuro matrymonialne - Gdynia, Sopot

Kim jesteśmy?

Misją Centrum Kojarzenia Par “Zapoznani” jest stworzenie optymalnych warunków do nawiązania relacji romantycznej między osobami, które pragną stabilnego związku opierającego się na solidnych filarach, do których można zaliczyć zaufanie, wsparcie, szczerość i bliskość.

Obecnie z całą stanowczością można stwierdzić, że mimo wielu udogodnień technologicznych wielu z nas cierpi na ciągły brak czasu. Zobowiązania zawodowe sprawiają, że brakuje przestrzeni na znalezienie swojej drugiej połowy. Co prawda istnieją prężnie rozwijające się portale randkowe, jednak często stanowią one źródło rozczarowań. Dlaczego? Oszustwa dotyczące wieku, stanu cywilnego czy innych aspektów zdarzają się tam dość często. Z tego właśnie powodu powstało nasze biuro matrymonialne Zapoznani. 

Mieszkasz na terenie miasta Gdynia, Sopot lub w okolicach Trójmiasta? Jeśli owszem – dysponujemy szeroką ofertą profili osób, które są wolne i otwarte na znalezienie swojej drugiej połowy.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Na pierwszym miejscu stawiamy na uczciwość - dążymy do tego, aby zredukować do minimum ryzyko oszustwa i podawania nieprawdziwych informacji. Nie tolerujemy jakichkolwiek prób ukrywania istotnych danych na swój temat. Dzięki temu nie będziesz narażon-y/a na rozczarowanie, które mogłoby generować niechęć do dalszego poznawania nowych osób.

Decydując się na nasze wsparcie będziesz mieć okazję do poznania singli mieszkających na terenie Gdyni, Sopotu i Trójmiasta. Nie bój się nam zaufać – z naszą pomocą zwiększysz swoje szanse do poznania swojej drugiej połowy.

Wszystkie oczekiwania względem partnera traktujemy priorytetowo. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nie przedstawimy Ci osoby, która będzie znacząco odbiegać od Twoich oczekiwań. Na bazie doświadczeń wypracowaliśmy systemy, które ułatwiają nam kojarzenie par, a bazowanie na wiedzy psychologicznej wpływa na naszą efektywność, która przekłada się na zadowolenie klientów.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na zaufanie i postępowanie zgodne z zasadami etyki. To wszystko powoduje, że nasze Centrum cieszy się nieposzlakowaną opinią i ułatwia znalezienie swojej drugiej połowy. Dzięki temu zyskujemy większe szanse na połączenie pragnień obu stron, którym zależy na wypracowaniu odpowiednich fundamentów do trwałej relacji. Wzajemny szacunek i chęć poznawania się może być dobrym krokiem, który doprowadzi do pojawienia się uczucia.

Nasze działania są ukierunkowane na to, aby osoby (z Sopotu, Gdyni i Trójmiasta), które pragną stworzyć związek, miały okazję się odnaleźć. Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu brakuje bliskości drugiej osoby – zgłoś się do naszego Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. Dzięki temu będziesz mieć realną możliwość spotkania osób, które będą zgodne z podanymi przez Ciebie wstępnymi oczekiwaniami.

Kto wie, może jesteś o krok od poznania swojej drugiej połowy? Jeżeli w codziennym pędzie nie masz czasu na spotkania towarzyskie, nie ufasz portalom randkowym, a jednocześnie chcesz mieć z kim dzielić swoje radości i smutki oraz wspólnie spędzać czas – jesteś w dobrym miejscu!

Naszą załogę tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą Ci przejść przez etap poszukiwań i pomogą Ci w poznaniu osób (nie tylko z okolic Trójmiasta – Gdyni, Sopotu i Gdańska), z którymi możesz stworzyć stabilny i udany związek.

Jak przekuć te marzenia w działanie?

Formularz

Formularz

Zacznij od wypełnienia formularza, w którym podasz swoją płeć, wskażesz kogo szukasz (kobieta/mężczyzna) i zostawisz nam swoje dane kontaktowe.

Spotkanie

Spotkanie

Kolejny etap stanowi spotkanie z naszym przedstawicielem. Pamiętaj o zabraniu swojego dowodu osobistego oraz aktualnej fotografii.

Poszukiwania

Poszukiwania

Po doprecyzowaniu Twoich oczekiwań zajmiemy się znalezieniem osoby, która ma szansę Cię zainteresować.

Randka

Randka

Efektem naszych działań będzie umówienie Waszej randki - po jej zakończeniu określisz, czy to właśnie ta osoba, którą chcesz dalej poznawać czy może mamy umówić Cię na kolejne spotkanie.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od portali randkowych. Co za tym przemawia?

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Nie musisz obawiać się, że natkniesz się na osobę, która zamierza prowadzić podwójne życie ukrywając informacje o posiadanej rodzinie.

Spotkania “twarzą w twarz”

Spotkania “twarzą w twarz”

Przedstawiciel naszego centrum spotyka się z każdą zgłaszającą się do nas osobą na neutralnym gruncie. Dzięki możliwości osobistego poznania się wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i oczekiwania dotyczące potencjalnego kandydata/kandydatki na partnera.

Zdjęcia

Zdjęcia

w naszej bazie gromadzimy wyłącznie aktualne zdjęcia kandydatów. To pozwoli uniknąć rozczarowań!

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności - to redukuje ryzyko natknięcia się na oszustów.

Przedział wiekowy

Przedział wiekowy

Dolna granica wieku dotycząca zgłaszających się do nas osób wynosi 25 lat.

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

po spotkaniu kandydaci określają, czy chcą kontynuować tę znajomość czy też nie.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.