Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Hel: Jastarnia, Jurata

Kim jesteśmy?

Dlaczego zdecydowaliśmy się założyć Centrum Kojarzenia Par Zapoznani? Otóż w ten sposób chcieliśmy sprostać oczekiwaniom naszej społeczności, stać się swojego rodzaju punktem łączącym dwie połówki jabłka. Samotne osoby, które chcą stworzyć stabilny i udany związek opierający się na solidnych filarach.

Raczej nikt nie zakwestionuje faktu, że pęd dzisiejszego świata utrudnia poznawanie nowych osób, szczególnie w kontekście relacji damsko-męskich. Brak czasu i sprzyjających warunków przyczynia się do coraz większego odsetka singli. 

Co prawda istnieje wiele portali randkowych, jednak nawiązanie tam wartościowej relacji bywa kłopotliwe, nie wspominając już o osobach, które nie szukają tam związku, a jedynie przelotnej znajomości. Podając fałszywe informacje na temat swojego statusu cywilnego wprowadzają drugę stronę w błąd, co finalnie może być źródłem rozczarowań i trudnościami w zaufaniu kolejnej osobie. 

Odpowiedzią na ten stan rzeczy jest właśnie nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani. Pomagamy mieszkańcom z Helu, Jastarni, Juraty, Chałup i Kuźnicy w poznawaniu innych singli z okolicy.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Robimy wszystko, aby oszczędzić Twój czas i nie dopuścić do rozczarowań. W naszych działaniach weryfikujemy potencjalnych kandydatów. Wszelkie próby zmierzające do wprowadzenia drugiej strony w błąd lub zatajenia istotnych informacji (na przykład w zakresie obecnego stanu cywilnego, dzieci czy karalności) nie są przez nas tolerowane.

Nasza efektywność wyraża się w skutecznym kojarzeniu par z Kuźnicy, Chałup, Jastarni, Juraty, Helu oraz okolic. Każde zgłoszenie traktujemy z należytą starannością. Odnotowujemy przekazane nam oczekiwania dotyczące potencjalnego partnera/partnerki. Mamy świadomość, że powierzacie nam część swojego prywatnego życia i oczekujecie fachowego wsparcia w znalezieniu odpowiedniej osoby. 

Szukasz miłości i biura matrymonialnego z okolic Helu, Jastarnii, Juraty, Chałup czy Kuźnicy? Zaufaj profesjonalistom i powierz nam zadanie znalezienia upragnionego partnera czy partnerki.

Nowoczesne programy i sposoby działania bazujące na wiedzy psychologicznej pomagają nam efektywnie dobrać podobną charakterologicznie osobę, co przekłada się na większe szanse w stworzeniu relacji.

Pozwól nam spełnić Twoje marzenia!

Gwarantujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby poznać Cię z osobami, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Wykonaj ten pierwszy krok i zgłoś się do nas. Jeżeli tylko masz dość samotności, chcesz mieć powiernika swoich smutków i radości dnia codziennego, zależy Ci na tym, aby mieć zaufaną osobę u swojego boku, z którą będziesz iść przez życie – zgłoś się do nas!

Od czego zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Wypełnisz formularz na naszej stronie. Podaj nam swoje dane kontaktowe, kogo szukasz, ile masz lat.

Spotkanie

Spotkanie

W dalszej kolejności umówimy się z Tobą dla potwierdzenia wszystkich ustaleń i bliższego poznania zarówno Ciebie, jak i Twoich oczekiwań. Pamiętaj o przygotowaniu zdjęcia i dokumentu potwierdzającego tożsamość!

Randka

Randka

Kolejny etap to spotkanie z pierwszym kandydatem/kandydatką. Uznasz wówczas, czy chcesz dalej kontynuować znajomość z tą osobą czy może mamy umówić Cię na kolejną randkę.

Nasze Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od portali randkowych. Co za tym przemawia?

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Nie musisz obawiać się, że natkniesz się na osobę, która zamierza prowadzić podwójne życie ukrywając informacje o posiadanej rodzinie.

Spotkania “twarzą w twarz”

Spotkania “twarzą w twarz”

Przedstawiciel naszego centrum spotyka się z każdą zgłaszającą się do nas osobą na neutralnym gruncie. Dzięki możliwości osobistego poznania się wsłuchujemy się uważnie w potrzeby i oczekiwania dotyczące potencjalnego kandydata/kandydatki na partnera.

Zdjęcia

Zdjęcia

w naszej bazie gromadzimy wyłącznie aktualne zdjęcia kandydatów. To pozwoli uniknąć rozczarowań!

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności - to redukuje ryzyko natknięcia się na oszustów.

Przedział wiekowy

Przedział wiekowy

Dolna granica wieku dotycząca zgłaszających się do nas osób wynosi 25 lat.

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

po spotkaniu kandydaci określają, czy chcą kontynuować tę znajomość czy też nie.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.