Ogłoszenia matrymonialne

Biuro matrymonialne - Luzino, Bolszewo, Gościcino, Kąpino, Orle, Kębłowo

Kim jesteśmy?

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani to miejsce, w którym każdy ma równe szanse na poznanie partnera na całe życie! Dążymy do tego, aby ułatwić kontakty między osobami, które mają podobne oczekiwania i chcą stworzyć stabilny związek oparty na miłości i zaufaniu. Korzystanie z aplikacji randkowych jest obarczone pewnym ryzykiem – nigdy nie wiadomo, kto tak naprawdę jest po drugiej stronie. Zamiast singla w określonym wieku może się okazać, że będziesz mieć do czynienia z osobą, której wygląd znacząco odbiega od zamieszczonych zdjęć. Separacja, rodzina w tle – takie nieuregulowane sprawy, które wychodzą na jaw dopiero po czasie mogą być zniechęcające do dalszych poszukiwań. Jeżeli mieszkasz w okolicach miejscowości Luzino, Bolszewo, Gościcino, Kąpino, Orle, Kębłowo, Strzebielino, Bożepole Wielkie i Małe, Paraszyno, Barłomino, Robakowo, Gowino, Milwino, Wyszecino, Częstkowo, Przetoczyno, Sopieszyno – zapewne będziemy w stanie przedstawić Ci singli z Twoich okolic.

Wiarygodność oraz szczerość są głównymi fundamentami firmy

Każdy kandydat, który zgłasza się do naszego Centrum Kojarzenia Par jest otaczany troską i życzliwością. Wspieramy wszystkie osoby, które zdecydowały się na odważny krok dotyczący poznania drugiej połowy, która również jest otwarta na stworzenie stabilnego związku. Weryfikujemy tożsamość zgłaszających się do nas singli, nie tolerujemy zatajania informacji, szczególnie tych, które dotyczą karalności czy nieuregulowanych spraw (trwające nadal relacje).

Dzięki naszym praktykom zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i nerwy. Nie musisz obawiać się rozczarowania w podstawowych kwestiach – odpowiednią selekcję przeprowadzimy za Ciebie! Jeżeli tylko mieszkasz w okolicach Luzina, Bolszewa, Gościcina, Kąpina, Orla, Kębłowa, Strzebielina, Bożepole Wielkie i Małe, Paraszyna, Barłomina, Robakowa, Gowina, Milwina, Wyszecina, Częstkowa, Przetoczyna, Sopieszyna – zgłoś się do nas, możemy Ci pomóc w znalezieniu partnera na całe życie!

Działamy etycznie, z poszanowaniem tajemnicy zawodowej oraz uczciwości.

W naszą pracę inwestujemy ogrom energii i poświęcenia. Aktualizujemy naszą wiedzę i stosujemy nowoczesne metody, które pozwalają nam skutecznie łączyć ludzi w pary. Wiemy, że chodzi tutaj o czyjeś szczęście. Zwieńczeniem naszych działań będzie Twoja satysfakcja z nowego rozdziału w życiu!

Decydując się na zgłoszenie do naszego Centrum Kojarzenia Par zyskasz pewność, że nad znalezieniem odpowiedniej dla Ciebie osoby czuwa grono ekspertów, którzy mają ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie. 

Podsumowując – jeżeli tylko czujesz, że jesteś gotów na stworzenie dojrzałego związku opartego na uczuciu, zaufaniu i szczerości – zgłoś się do nas! Nie daj się samotności i uwierz, że czeka na Ciebie Twoja bratnia dusza.

Od czego warto zacząć?

To wszystko jest prostsze niż Ci się wydaje

Formularz

Formularz

Wypełnij formularz na naszej stronie. Podaj swoje dane kontaktowe i namiary - oddzwonimy.

Spotkanie

Spotkanie

Spotkaj się z naszym przedstawicielem - omówimy Twoje oczekiwania, sprawdzimy, na czym najbardziej Ci zależy i czego oczekujesz od swojego potencjalnego partnera/partnerki. Pamiętaj o zabraniu aktualnego zdjęcia i dowodu osobistego.

Randka

Randka

Umówimy Cię na randkę z osobą, która potencjalnie może wpisywać się w Twoje wyobrażenia. Jeżeli jednak uznasz, że to nie to - znajdziemy kolejne osoby, które warto poznać!

Centrum Kojarzenia Par Zapoznani na wielu płaszczyznach różni się od randkowych portali. O czym konkretnie mowa?

Spotkania face-to-face

Spotkania face-to-face

W pierwszej kolejności nasz pracownik umawia osobiste spotkanie z każdym z kandydatów. Wówczas następuje poznanie oczekiwań dotyczących perspektywicznego partnera/partnerki oraz wypełnienie kwestionariusza osobowego

Aktualne zdjęcia singli

Aktualne zdjęcia singli

Nie musisz obawiać się rozbieżności między fotografią a rzeczywistością. To znacznie zredukuje szansę rozczarowania!

Weryfikacja stanu cywilnego

Weryfikacja stanu cywilnego

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nawiązujesz kontakt z singlem, a nie z osobą, która ma już zobowiązana rodzinne

Sprawdzenie pod kątem karalności

Sprawdzenie pod kątem karalności

Wszyscy zgłaszający się do nas kandydaci muszą wykazać, czy nie byli wcześniej karani

Możliwość wyboru

Możliwość wyboru

Bez presji i nacisków po odbytym spotkaniu obie strony decydują, czy zamierzają dalej się poznawać

Granica wieku

Granica wieku

Do naszego Centrum zapraszamy osoby, które ukończyły 25 rok życia.

    Czas na miłość!
    Wypełnij formularz

    Jestem:

    Szukam:
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Centrum Kojarzenia Par "Zapoznani" Ewelina Walkowska, ul. Kwiatowa 11/14, 14-300 Morąg, więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności.